Chata Koplotovce

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 8 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0435

Pronájem chaty Koplotovce - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Zděná 4-pokojová chata pro 8 osob na kraji chatové osady obklopené stromy. Společenská místnost: KRB. Kuchyně. Obytný pokoj. 2 ložnice. KOUPÁNÍ 1,5 km v místě (TERMÁLNÍ PRAMEN). TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ, SPORTOVNÍ AKTIVITY (tenis, squash, minigolf) v lázních Piešťany 15 km. CENA od 8.820,-Kč/objekt/týden.

Zděná 4-pokojová chata (ca. 90 m2) pro 8 osob na kraji chatové osady obklopené stromy. Chodba. Společenská místnost (20 m2) s možností posezení a krbem. Kuchyně (12 m2) je vybavena plynovým sporákem (4 hořáky, trouba), ledničkou, mikrovlnnou troubou, el. konvicí, sporákem na tuhá paliva a jídelním koutem. Koupelna s vanou – bojler 80 l. Samostatné WC. Příkré schody do 1. patra. V 1. patře se nacházejí: Předpokoj se stolem a židlemi. Obytná místnost (22 m2) se sedacím koutem, stolem a 4 židlemi, kamny a TV; vstup na balkon. Ložnice (12 m2) se 2 lůžky. Příkré schody do podkroví. V podkroví (24 m2) s mírně sníženým stropem se nachází ložnice se 6 lůžky. Topení na tuhá paliva. Na neoploceném pozemku (300 m2) je k dispozici venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Neoplocené parkování. Kouřit povoleno jen v přízemí.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Krb Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, utěrky a ručníky s sebou. Povlečení možno zapůjčit na místě (popl. 50,-Kč lůžko/výměna).

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 6,-Sk/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Koplotovce je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Koplotovce

Vesnička Klopotovce leží asi 15 km jižně od Piešťan na úpatí Považského Inovce. Rovná až mírně zvlněná krajina je výborná k cyklistice, výhodná je blízkost známých termálních lázní Piešťan. Koupání v místě – termální voda (1,5 km) nebo na termálních koupalištích v Piešťanech (15 km). Krytý bazén, tenisové kurty, posilovna v Piešťanech. Vodní sporty na vodní nádrži Slňava u Piešťan (13 km). Restaurace (3 km), nákupy (1,5 km) v místě. Turistické cíle: Piešťany – procházky po Lázeňském ostrově, areálu a Městském parku, Balneologické muzeum; hrad Beckov, zřícenina Čachtického hradu, historické město Trenčín s hradem, zámek ve Smolenici.

Lázně v okolí

Piešťany (15 km): léčba srdečních chorob, revma a nádorových onemocnění.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Koplotovce

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Koplotovce Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Koplotovce nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace