Chalupa Kocanda

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0732

Chata na víkend


Pronájem chalupy Kocanda - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. 2-pokojová stylově zrekonstruovaná chalupa pro 8 osob v malé obci nedaleko lesa. 2 kuchyňské kouty, 2 koupelny. OPLOCENÁ ZAHRADA: ŠIPKY, PETANQUE, posezení, ohniště. KOUPÁNÍ v Herálci 2 km. IDEÁLNÍ K TURISTICE (Devět skal, Žákova hora). CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: skanzen Veselý kopec. CENA od 10.332,-Kč/objekt/týden.

2-pokojová stylově zrekonstruovaná chalupa (70 m2) pro 8 osob v malé obci u cesty nedaleko lesa. Chodba. Samostatné WC. Schody do podkroví. V podkroví se nacházejí 2 pokoje (25 a 35 m2). Každý pokoj je zařízen sedacím koutem (rozkl. gauč pro 2 osoby), 2 lůžky, kuchyňským, jídelním koutem a TV+SAT. V kuchyňském koutě je vždy k dispozici plynový vařič (2 hořáky), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. 2 koupelny se sprchovým koutem a WC – bojler 200 l. Plynové topení. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (500 m2) se nachází elektronické šipky, petanque, posezení, ohniště a otvor k podzemnímu potůčku (1 m hluboký) – v létě vhodné k ochlazení nohou. Oplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 5,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie a plynu.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Kocanda je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Kocanda

Vesnička Kocanda leží v nejvyšší položené části Českomoravské vrchovině ve Žďárských vrších, 15 km severně od Žďáru nad Sázavou. Okolí nabízí skvělé podmínky k turistice (Pasecká skála, Devět skal, Žákova hora, Malinská skála, pramen Svratky), cykloturistice (síť značených cyklostezek) a odpočinku. Koupání v Herálci (2 km), na Svratce (8 km) nebo v Milovech (11 km). Tenisové kurty a golf ve Svratce (8 km). Krytý bazén a posilovna ve Žďáru nad Sázavou (15 km). Restaurace a nákupy v Herálci (2 km). Turistické cíle: Svratka (Městské muzeum), Žďár nad Sázavou (kostel sv. Jana Nepomuského na Zelené hoře – památka zapsána na seznamu UNESCO, Muzeum Knihy ve zdejším zámku), Polička (historické centrum, rodiště hudebního skladatele Bohuslava Martinů), Veselý kopec a Hlinsko (Skanzen lidové architektury), Pernštejn, Svojanov, Pernštejn a Svojanov (hrady), Zvole nad Pernštejnem (Westernové městečko Šiklův Mlýn).

Lyžování v okolí

Svratka (8 km): 2 vleky, délka sjezdovky: 0,4 km, umělé zasněžování, večerní osvětlení, lyžařská škola.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Kocanda

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chalupy Kocanda Položit dotaz

Vloženo: 25.5.2009

Jeli volný termín od 13.7. do 19.7.
Vážená paní Grošová,


děkujeme Vám za Vaše dotazy k objektům č. 0732, 0839, 0836 a 0837.
Chaty Jackov č. 0839 a č. 0837 Borotín jsou již obsazeny.
V hlavní sezóně poskytujeme pouze týdenní pobyty (sobota - sobota).
Objekty č. 0732 Kocanda a č. 0836 Karlov p. Pradědem jsou volné v termínu od 11.7. - 18.7.09.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o rezervaci Vámi vybraného objektu nás
kontaktujte na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace