Chata Jevišovka

2 ložnice
Domácí zvíře
Internet v objektu - wifi
Maximálně pro 11 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 1648

Rodinná dovolená

Novinka 2016

Chata na víkend


Pronájem chaty Jevišovka - podrobný popis

Kvalitně zařízená velmi pěkná chata (90 m2) leží v tiché uličce na kraji obce Jevišovka a nabízí pronájem pro max. 11 osob. Chata je rozdělena na 2 samostatné části (2 samostatné vchody), které se pronajímají společně jedné skupině hostů.

Část č. 1 (40 m2) pro 5 osob: Vstup do této části je dveřmi z boku chaty. Po schodišti se vejde do obytného pokoje (28 m2), který je vybaven gaučem, kuchyňským a jídelním koutem, dvojlůžkem, TV a WI-FI. V kuchyňském koutě je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Z obytného pokoje vedou příkré schody do otevřené podkrovní galerie (10 m2, snížený strop) se 3 matracemi. El. topení. Nekuřácký objekt.

Část č. 2 (50 m2) pro 6 osob: Vstup do této části je ze zadní strany chaty přes zastřešenou terasu. Obytný pokoj (28 m2) je vybaven 2 křesly, kuchyňským a jídelním koutem, dvojlůžkem, TV a WI-FI. V kuchyňském koutě je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Z obytného pokoje vedou příkré schody do otevřené podkrovní ložnice (18 m2) se 4 lůžky. El. topení. Nekuřácký objekt.

Venku za chatou je hostům plně k dispozici zastřešená terasa s venkovním posezením a přenosným grilem, uzamykatelná kolárna a za ní je pak vstup do oplocené zahrady s malým vinohradem. Dveře v přední části chaty vedou do vinného sklípku s posezením, který hosté mohou rovněž využívat. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
Internet v objektu - wifi Ano
Les u objektu Les je od chaty vzdálen cca. 1 km.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Drnholci (3 km).

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 5,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Jevišovka je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na jaře 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od dubna do poloviny června. Objednávat tak již lze např. pronájem chaty na Velikonoce 2024.

S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na podzim 2024.

Chata  Jevišovka je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 3 000,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chata Jevišovka

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chaty Jevišovka

 • Obec Jevišovka leží na jižní Moravě cca. 18 km východně od Mikulova nedaleko hranic s Rakouskem. Malebná rovinatá krajina, z které vystupuje pouze chráněná krajinná oblast Pálava, je ideální k cykloturistice, procházkám do přírody nebo jen k odpočinku. Obec Jevišovka a její nejbližší okolí je křižovatkou mnoha cyklotras (např. Brno – Vídeň, Moravská vinná, Po rovince nebo K soutoku). Některé úseky cyklostezek jsou vhodné také k inline bruslení. Koupání na koupalištích v Březí (12 km), v Mikulově (19 km), v aquaparku Aqualand Moravia v Pasohlávkách (13 km) nebo na Novomlýnských nádržích (od 10 km). Tenisové kurty v Novosedlech (7 km). Rybaření na řece Dyji (0,5 km) v místě. Restaurace v Drnholci (3 km), nákupy v místě (0,3 km).

Turistické cíle:

 • CHKO Pálava (výšlapy na Děvín, Dívčí hrady, Stolovou horu, Turold),
 • Dolní Věstonice (Archeologická expozice),
 • Mikulov (zámek, kostel sv. Šebastiána na Svatém kopečku, jeskyně Na Turoldu),
 • Lednicko-valtický areál (zámky Lednice a Valtice, krajinářský park, Minaret, Janův hrad, památka zapsána na seznam UNESCO),
 • Drnholec (rozhledna U křížku),
 • Znojmo (Jihomoravské muzeum, Znojemský hrad, Rotunda sv. Kateřiny, Památník Prokopa Diviše, Minoritský klášter, Znojemské podzemí, Vlkova věž),
 • Národní park Podyjí,
 • Vranov nad Dyjí (zámek),
 • Dolní Kounice (zřícenina kláštera Rosa coeli),
 • Brno (zoologická zahrada, hrad Špilberk, katedrála Petrov, vila Thugendhat, ...),
 • výlety do Rakouska: Laa an der Thaya (aquapark), zřícenina hradu Falkenstein, hrad Hardegg, Vídeň.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Jevišovka

Cyklotrasy v okolí Obec Jevišovka a její nejbližší okolí je křižovatkou mnoha cyklotras (např. Brno – Vídeň, Moravská vinná, Po rovince,K soutoku, Ahoj sousede a č. 5).
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na koupalištích v Březí (12 km) a v Mikulově (19 km), v aquaparku Aqualand Moravia v Pasohlávkách (13 km) nebo na Novomlýnských nádržích (od 10 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty v Novosedlech (7 km).

Dotazy k pronájmu chaty Jevišovka Položit dotaz

 • K pronájmu chaty Jevišovka nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace