Chata Jevišovka

1 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 3 osoby
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 1435

Rodinná dovolená

Novinka 2014


Pronájem chaty Jevišovka - podrobný popis

Malá útulná velmi pěkná 1-pokojová chatka (28 m2) nabízí pronájem pro 2 až 3 osoby v malé jihomoravské obci ve společné zahradě s chalupou ubytovatele. Vstup je přímo do pokoje, který je vybaven kuchyňským a jídelním koutem, 2 lůžky, rozkládacím křeslem, TV a rádiem. V kuchyňském koutě je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba, kávovar a el. konvice. Z pokoje se vstupuje do koupelny se sprchovým koutem a WC – bojler 80 l. Na oplocené zahradě (150 m2), která je spoluužívána s ubytovatelem, se nachází zahradní bazén (průměr 3,6 m), terasa s venkovním posezením, přenosný gril a lehátka na slunění. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
S bazénem Zahradní kruhový bazén (průměr 3,6 m).
Oplocení zahrady Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Drnholci (3 km).

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

14.00 - 16.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 5,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Jevišovka je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Jevišovka

 • Obec Jevišovka leží na jižní Moravě cca. 18 km východně od Mikulova nedaleko hranic s Rakouskem. Rovinatá krajina, z které vystupuje pouze Chráněná krajinná oblast Pálava, je ideální k cykloturistice, procházkám do přírody nebo jen k odpočinku. Obec Jevišovka a její nejbližší okolí je křižovatkou mnoha cyklotras (např. Brno – Vídeň, Moravská vinná, Po rovince nebo K soutoku). Některé úseky cyklostezek jsou vhodné také k inline bruslení. Koupání na koupalištích v Březí (12 km), v Mikulově (19 km), v aquaparku Aqualand Moravia v Pasohlávkách (13 km) nebo na Novomlýnských nádržích (od 10 km). Tenisové kurty a posilovna v Mikulově (19 km). Rybaření na řece Dyji (0,7 km) v místě. Restaurace v Drnholci (3 km), nákupy v místě (0,3 km).

Turistické cíle v okolí chaty Jevišovka:

 • Jevišovka (kostel sv. Kunhuta, soutok řek Dyje a Jevišovky)
 • CHKO Pálava (výšlapy na Děvín, Dívčí hrady, Stolovou horu, Turold)
 • Dolní Věstonice (Archeologická expozice)
 • Mikulov (zámek, kostel sv. Šebastiána na Svatém kopečku, jeskyně Na Turoldu)
 • Lednicko-valtický areál (zámky Lednice a Valtice, krajinářský park, Minaret, Janův hrad, památka zapsána na seznam UNESCO)
 • Drnholec (rozhledna U křížku)
 • Znojmo (Jihomoravské muzeum, Znojemský hrad, Rotunda sv. Kateřiny, Památník Prokopa Diviše, Minoritský klášter, Znojemské podzemí, Vlkova věž)
 • Vranov nad Dyjí (zámek)
 • Dolní Kounice (zřícenina kláštera Rosa coeli)
 • Brno (zoologická zahrada, Brněnská přehrada, hrad a pevnost Špilberk, katedrála Petrov, Stará radnice, vila Thugendhat)
 • výlety do Rakouska: Laa an der Thaya (aquapark), Vídeň.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Jevišovka

Cyklotrasy v okolí Obec Jevišovka a její nejbližší okolí je křižovatkou mnoha cyklotras (např. Brno – Vídeň, Moravská vinná, Po rovince nebo K soutoku). Některé úseky cyklostezek jsou vhodné také k inline bruslení.
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na koupalištích v Březí (12 km), v Mikulově (19 km), v aquaparku Aqualand Moravia v Pasohlávkách (13 km) nebo na Novomlýnských nádržích (od 10 km).
Rybaření v okolí Rybaření na řece Dyji (0,7 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty v Mikulově (19 km).
Posilovna v okolí Posilovna v Mikulově (19 km).

Dotazy k pronájmu chaty Jevišovka Položit dotaz

Vloženo: 14.6.2017

Dobrý den, měly bychom veliký zájem o ubytování ve Vaší chatě v termínu 15.-22.7. Jednalo by se o ubytování pro dva dospělé. Máme pejska - fenku středního vzrůstu naprosto čistotnou a vychovanou, jen jsme zjistili, že je u Vás zákaz domácích mazlíčků. I přes to bychom Vás rádi požádali pokud by nešlo ubytování s ní. Předem moc děkuji za odpověď Eva Stránská

Vážená paní Stránská,

děkujeme Vám za Váš dotaz k pronájmu chaty 1435 Jevišovka. Ano, na této chatě je pobyt se psem zakázán. Litujeme, vyjímku bohužel nelze udělit, jedná se o bezalergenní provoz. Děkujeme za pochopení.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

Vloženo: 9.1.2017

Dobry den.Mam dotaz zda je moznost zapujceni dvou kol.Detske a damske.

Vážená paní Kroglerová,

děkujeme Vám za Váš dotaz k pronájmu chaty 1435 Jevišovka. Litujeme, ale jízdní kola nejsou na této chatě k dispozici. Děkujeme za pochopení.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.
Související objekty

Akceptované poukázky a asociace