Chalupa Javornice

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 6 osob
Oplocení zahrady
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0722

Pronájem chalupy Javornice - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Pěkně vybavená 3-pokojová chalupa pro 6 osob v tiché malé obci. Obytná místnost: KRBOVÁ KAMNA. Kuchyně. 2 ložnice. VELKÁ OPLOCENÁ ZAHRADA: BAZÉN (Ø 4,5 m, hloubka 1,1 m), STOLNÍ TENIS, ŠIPKY, PETANQUE, POSEZENÍ. Ideální podmínky k CYKLOTURISTICE. TIP NA VÝLET: zřícenina hradu Helfenburg. CENA od 14.469,-Kč/objekt/týden.

Pěkně vybavená 3-pokojová chalupa (100 m2) pro 6 osob v tiché malé obci. Chodba. V průchozí kuchyni (20 m2) je k dispozici el. sporák (3 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, kávovar, mikrovlnná trouba, el. konvice, kamna, jídelní kout a rádio (kazeta, CD). Obytná místnost (30 m2) je vybavena sedací soupravou, krbovými kamny, dvojlůžkem a TV+SAT. 2 ložnice: 1/ (12 m2) se 2 lůžky a kamny, 2/ (15 m2) se 4 lůžky. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 120 l. El. topení nebo na tuhá paliva. Nekuřácký objekt. Na velké udržované oplocené zahradě (2000 m2) je k dispozici bazén (Ø 4,5 m, hloubka 1,1 m), stolní tenis, šipky, petangue, 2x venkovní posezení a ohniště. Oplocené parkování.
Domácí zvíře Ne
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ne
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Závěrečný úklid 300,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Javornice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Javornice

Vesnička Javornice je umístěna v krásné kopcovité krajině Šumavského předhůří pod zříceninou hradu Helfenburg, asi 15 km severně od Prachatic. Okolní krajina nabízí ideální podmínky k cykloturistice (síť značených cyklistických stezek), k turistice, houbaření nebo jen k relaxaci a odpočinku. Koupání v Bavorově (6 km) nebo ve Volyni (12 km). Krytý bazén, tenisové kurty, posilovna v Prachaticích (16 km). Rybaření na Husinecké vodní nádrži (12 km). Nákupy v místě (0,1 km). Restaurace ve Volyni (12 km). Turistické cíle: Helfenburg (zřícenina hradu), Kratochvíle (zámek), Hoštice (vesnička, kde se točily filmy Slunce, seno, …), Strakonice (hrad s expozicí Muzea středního Povltaví), Husinec (rodný dům Jana Husa), Kašperk (zřícenina hradu), Chvalšiny (Muzeum Schwarzenberského kanálu), Český Krumlov (zámek, památka UNESCO), Sušice (Muzeum Šumavy), krásy Šumavy (Boubínský prales, Povydří, šumavská jezera, Schwarzenberský kanál – technická památka).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Javornice

Koupání a vodní sporty v okolí
Rybaření v okolí
Cyklotrasy v okolí
Tenis v okolí
Posilovna v okolí

Dotazy k pronájmu chalupy Javornice Položit dotaz

  • Nenalezeny žádné dotazy k pronájmu chalupy Javornice


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace