Chata Hovězí

3 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 6 osob
Lyžování v okolí
Oplocení zahrady
Číslo chaty: 0302b

Pronájem chaty Hovězí - podrobný popis

Vkusně zařízená dřevěná chata s malým podkrovím pro 6 osob (4 dospělí + 2 děti) (42 m2) se nachází spolu s další chatou na zahradě ubytovatele. Předsíň. Obytná místnost (16 m2) s kuchyňským a jídelním koutem je vybavena sedací soupravou, TV, rádiem a krbovými kamny. V kuchyňském koutu je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), malá trouba, lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC. 2 ložnice: 1/ (7m2) s manželskou postelí, 2/ (7m2) s manželskou postelí. V podkrovní ložnici (7 m2), která je přístupna po žebříku z obytné místnosti, jsou dvě matrace. Topení el. přímotopy a na tuhá paliva. Nekuřácký objekt. Za chatou se nachází terasa s venkovním posezením a přenosným grilem. Na oplocené zahradě (800 m2) je k dispozici dětský bazén o průměru 4 m a stolní tenis. Parkování na oploceném pozemku.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Oplocení zahrady plot
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 7,-Kč. Vratná kauce 2000,-Kč, El. energie v zimním období. Dříví do krbu - 1 koš/

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Hovězí je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Hovězí

Chata leží na kraji obce Hovězí asi 10 km od Vsetína. Krajina CHKO Beskydy nabízí ideální podmínky k turistice i cykloturistice. Koupání ve Zděchově (5 km), nebo ve splavech na řece Bečvě (2 km). Řeka Bečva je vhodná také pro rybaření. Jízdárna v Halenkově (10 km). Tenisové kurty v místě (1 km). Krytý bazén, posilovna ve Vsetíně (10 km). Nákupy a restaurace v místě (1 km). Turistické cíle: Valašské muzeum v přírodě (valašský skanzen) v Rožnově pod Radhoštěm, Karlovské muzeum a dřevěný kostel ve Velkých Karlovicích, horské středisko Pustevny, památná hora Radhošť se sochou pohanského boha Radegasta, sousoším Cyrila a Metoděje a kaplí z r. 1898, barokní zámek a výroba pálených lihovin (zn. Jelínek) ve Vizovicích, lázně Luhačovice, Zlín.

Lyžování v okolí

Nejbližší lyžařské středisko Kohútka (16 km) (715 – 913 m. n. m.): 6 sjezdovek o délce 5 km pro začátečníky i pokročilé, umělé zasněžování, 14 km běžeckých tratí, půjčovna lyží, skiservis. Další středisko: Kyčerka ve Velkých Karlovicích (20 km) (550 – 750 m. n. m.): 15 sjezdovek střední obtížnosti, 10 km běžeckých tratí, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Hovězí

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Hovězí Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Hovězí nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace