Chalupa Hostice

2 ložnice
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 6 osob
Internet v objektu - wifi
Oplocení zahrady
Číslo chalupy: 1633

Rodinná dovolená

Novinka 2016

Chata na víkend


Pronájem chalupy Hostice - podrobný popis

Velmi pěkná původní roubená 3-pokojová chalupa (54 m2) k pronájmu pro 4 až 6 osob se nachází v centru nevelké obce Hostice. Vstup do chodby s krbovými kamny a umyvadlem. Chodba dále přechází v otevřenou kuchyňku (9 m2), ve které je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout. Obytný pokoj (16 m2) je vybaven sedací soupravou (rozkládací gauč pro 1 až 2 osoby) a TV. Koupelna se sprchovým koutem a WC - bojler 120 l. 2 ložnice: 1/ (11 m2) s dvojlůžkem a 2/ (6 m2) se 2 lůžky. K dispozici je WI-FI připojení. Topení: briketami v krbových kamnech (centrální rozvod). Nekuřácký objekt. V objektu pozor na snížené stropy! Na oplocené zahradě (230 m2) mohou hosté využít venkovní posezení a přenosný gril. Možnost úschovy jízdních kol. Oplocené parkování. Obecní dětské hřiště je od chalupy vzdáleno 200 m.

Domácí zvíře Ne
Internet v objektu - wifi Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen cca. 500 m.
Krb Krbová kamna v chodbě.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Rudě nad Moravou (4 km).

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno zapůjčit za poplatek na místě 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie a otopu (brikety 50,-Kč/10 kg).

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Hostice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na jaře 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od dubna do poloviny června. Objednávat tak již lze např. pronájem chaty na Velikonoce 2024.

S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na podzim 2024.

Chalupa  Hostice je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 1 300,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Hostice

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Hostice

 • Obec Hostice leží v jihozápadním cípu Jeseníků v okrese Šumperk cca. 3 km severně od městečka Ruda nad Moravou. Hornatá zalesněná krajina Jeseníků, která jen o kousek dál západně přechází v Orlické hory, nabízí v létě pro turisty a cykloturisty nespočet možností, kam vyrazit na výlet. V zimě pak tato oblast nabízí výborné podmínky k lyžování. Koupání na koupališti v Rudě nad Moravou (4 km). Krytý bazén, tenisové kurty, posilovna a squash v Šumperku (10 km). Jízda na koni v Komňátce (6 km). Možnost rybaření na řece Moravě (2 km). Nákupy v místě (50 m), restaurace v Rudě nad Moravou (4 km).

Turistické cíle:

 • Ruda nad Moravou (rozhledna Háj),
 • Šumperk (Expozice čarodějnických procesů, Vlastivědné muzeum, Muzeum silnic),
 • Vikýřovice (Zoopark, Zemědělský skanzen),
 • Sovinec (hrad),
 • Velké Losiny (renesanční zámek, ruční papírna z počátku 16. století – technická památka, lázeňský park s termálním koupalištěm),
 • Maršíkov (roubený kostelík),
 • Dlouhé Stráně (vodní a přečerpávací elektrárna),
 • Hanušovice (Pivovarské Muzeum),
 • přírodní park Jeřáb (výšlap na Jeřáb, pramen Rudolf, pramen Tiché Orlice),
 • Jeseníky (Praděd - nejvyšší hora Jeseníků, Ovčárna, Petrovy kameny, vodopády Bílé Opavy, Rešovské vodopády, Rejvíz, Šerák, Keprník),
 • Vysoká (Schubertův památník),
 • Králíky (Vojenské muzeum, dělostřelecká tvrz Hůrka, poutní kostel P. Marie a klášter na Hoře Matky Boží, rozhledna Val),
 • Dolní Morava (Stezka v oblacích, rozhledna Klepáč, naučná stezka na Kralický Sněžník a k pramenu řeky Moravy, výšlapy na Sušinu a Podbělku),
 • Červená Voda (rozhledna Křížová hora),
 • Bouda a Hanička (dělostřelecké tvrze a další opevnění z druhé světové války),
 • Letohrad (Muzeum řemesel, středověká tvrz Orlice),
 • přehrada Pastviny,
 • Orlické hory (Zemská brána - naučná stezka podél Divoké Orlice, Suchý vrch s rozhlednou, Annenský vrch s rozhlednou, …),
 • Štíty (Acrobat park Aleše Valenty – největší letní skokanský areál v Evropě - pod dohledem špičkových instruktorů si lze vyzkoušet akrobatické skoky s měkkým dopadem do bazénu s vodou).

Lyžování v okolí

 • Štědrákova Lhota (4 km): 6 vleků, délka sjezdovek 5,3 km, obtížnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, večerní lyžování, lyžařská škola.
 • Červená Voda (17 km) (600 - 985 m. n. m.): 1 lanovka, 1 vlek, délka sjezdovek 5,3 km, obtížnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.
 • Dolní Morava (27 km) (650 - 1140 m. n. m.): 2 lanovky, 4 vleky, délka sjezdovek: 9,3 km (nejprudší sjezdovka v ČR), všechny stupně obtížnosti, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 77 km udržovaných běžeckých, tratí lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Lázně v okolí

 • Bludov (12 km): dětská léčebna.
 • Velké Losiny (21 km): léčba nervových onemocnění a pohybového aparátu.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Hostice

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Přes obec Hostice vede cyklotrasa č. 6223.
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště v Rudě nad Moravou (4 km).
Rybaření v okolí Rybaření na řece Moravě (2 km).
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Komňátce (4 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty v Šumperku (10 km).
Posilovna v okolí Posilovna v Šumperku (10 km).

Dotazy k pronájmu chalupy Hostice Položit dotaz

Vloženo: 26.1.2018

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, chtěli bychom si rezervovat chatu v květnu, ale na dobu kratší než týden, tady mi to zaznačit nejde, jde o termín 24.-27.5. budeme 3 dospělí a dvě malé děti. Byla by ta možnost? Děkuji za odpověď Matuštíková

Vážená paní Matuštíková,

děkujeme Vám za Váš dotaz k pronájmu chalupy 1633 Hostice. Vámi poptávaný termín 24.5. - 27.5.2018 (3 noci) je předběžně volný. Cena činí 3.900,-Kč a poplatky na místě: rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den, vratná kauce 2000,-Kč spotřeba el. energie a otopu (brikety 50,-Kč/10 kg).

V případě dalších dotazů nebo zájmu o rezervaci se na nás můžete obrátit e-mailem nebo prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

 
Související objekty

Akceptované poukázky a asociace