Chalupa Horní Tříč

3 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 10 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chalupy: 0827

Pronájem chalupy Horní Tříč - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Nový, kvalitně zařízený 4-pokojový rekreační dům pro 10 osob na kraji obce. Stylová obytná místnost s kuchyňským koutem: KRB. 3 ložnice. Neoplocená zahrada: posezení, gril, dekorativní jezírko. KOUPÁNÍ v Jablonci nad Jizerou 4 km. TURISTIKA. CYKLOTURISTIKA. LYŽOVÁNÍ v místě od 0,3 km. CENA od 14.763,-Kč/objekt/týden.

Nový, kvalitně zařízený 4-pokojový rekreační dům (140 m2) pro 10 osob na kraji obce. Zádveří. Velká průchozí obytná místnost (50 m2) je vybavena sedací soupravou, krbem, TV, rádiem, jídelním a opticky odděleným kuchyňským koutem. V kuchyňském koutě je k dispozici 4-plotýnková sklokeramická varná deska, trouba, lednička, mraznička, mikrovlnná trouba a el. konvice. V objektu pouze užitková voda. Koupelna se sprchovým koutem a 2 umyvadly – bojler 150 l. 2x samostatné WC. V podkroví se nacházejí 3 ložnice: 1/ (20 m2) s manželskou postelí a lůžkem, 2/ (20 m2) se 2 manželskými postelemi a 3/ (16 m2) s manželskou postelí a lůžkem. El. topení nebo dřevem v krbu. Nekuřácký objekt. Na neoploceném pozemku (1000 m2) se nachází elektronické šipky, venkovní posezení, přenosný gril a dekorativní jezírko (hloubka až 2,5 m). Parkování na privátním parkovišti 30 m od domu. V zimě jsou nutné sněhové řetězy.
Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně 4-plotýnková sklokeramická varná deska s troubou, lednička, mraznička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení možno pronajmout za popl. 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Horní Tříč je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Horní Tříč

Malá obec Horní Tříč leží v západní části Krkonoš asi 2 km jižně od Jablonce nad Jizerou. Přírodní krásy Krkonoš i historické památky v okolí nabízejí spoustu možností, jak využít čas zde strávené dovolené. V okolí jsou výborné podmínky k turistice a cykloturistice, v zimě pak ocení blízkost sjezdovek lyžaři. Koupaliště v Jablonci nad Jizerou (4 km). Krytý bazén, tenisové kurty, posilovna v Jilemnici (18 km). Rybaření na řece Jizeře (4 km). Golf v Harrachově (18 km). Restaurace v místě (1 km), nákupy ve Vysokém nad Jizerou (2 km). Turistické cíle: krásy Krkonoš (Sněžka - 1602 m n. m., Mumlavský a Pančavský vodopád, prameny Labe, atd.), Jilemnice (Krkonošské muzeum, Zvědavá ulička – roubené domy), Vrchlabí (Krkonošské muzeum), Bozkovské dolomitové jeskyně, Harrachov (Muzeum skla, Hornické muzeum, lanovka na Černou horu podél mamutího můstku pro skoky na lyžích), Pecka (hrad), Dvůr Králové nad Labem (Safari park), Český ráj (skalní města, zámky, hrady, zříceniny hradů).

Lyžování v okolí

Jen 0,3 km nad domem se nachází vrchní stanice lyžařského střediska Jablonec nad Jizerou: (450 - 672 m. n. m.): 2 vleky, délka sjezdovek: 2,9 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Vysoké nad Jizerou (3 km) (550 - 700 m. n. m.): 3 vleky, délka sjezdovek: 4,2 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 35 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Rokytnice nad Jizerou (10 km) (550 - 1315 m. n. m.): 2 lanovky, 24 vleků, délka sjezdovek: 23,3 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 60,2 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Horní Tříč

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Horní Tříč: Chalupa Východní Čechy, Chalupa Krkonoše, Chalupa Vysočina.


Dotazy k pronájmu chalupy Horní Tříč Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Horní Tříč nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace