Chata Horní Olešnice

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 10 osob
Lyžování v okolí
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 0336

Pronájem chaty Horní Olešnice - podrobný popis

Pěkně zrekonstruovaná 4-pokojová chalupa (120 m2) pro 10 osob na kraji obce Horní Olešnice. Předsíň. Chodba. V kuchyni (12 m2) s jídelním koutem je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, překapávač a el. konvice. Obytná místnost (16 m2) je vybavena gaučem a stolkem, 2 postelemi, kamny a TV+SAT. Ložnice (15 m2) se 3 lůžky. Samostatné WC. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 240 l. Obytná místnost č. 2 (22 m2) s manželskou postelí, TV, jídelním a kuchyňským koutem (el. vařič, lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, překapávač a el. konvice). V 1. patře se nachází ložnice (15 m2) se 3 lůžky. Topení elektrické a na tuhá paliva. Na udržovaném neoploceném pozemku (500 m2) se nachází zahradní bazén (Ø 3,5 m, hloubka 0,9 m), venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Neoplocené parkování. Nekuřácký objekt.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Horní Olešnice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Horní Olešnice

Obec Horní Olešnice v Podkrkonoší leží asi 20 km severovýchodně od Jičína. Přírodní krásy nedalekých Krkonoš, i historické památky okolí nabízejí spoustu možností, jak zde co nejkrásněji strávit dovolenou. Koupání v Kalné (3 km). Tenisové kurty a posilovna v Hostinném (5 km). Jízda na koni v Pilníkově (10 km). Krytý bazén v Trutnově (20 km). Golf v Mladých Bucích (23 km). Restaurace v Kalné (5 km), nákupy v místě (0,4 km). Turistické cíle: safari-park ve Dvoře Králové nad Labem, barokní špitál Kuks s galériemi soch Ctností a Neřestí od Matyáše Barnarda Brauna, hrad Pecka, Krkonošské muzeum ve Vrchlabí, pevnost Josefov u Jaroměře, Krkonoše, Český ráj.

Lyžování v okolí

Černý důl (23 km) (600 – 1001 m n. m.): 9 sjezdovek o délce 4,9 km lehké až středně těžké obtížnosti, večerní lyžování, 6 km běžeckých tratí, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis. Černá hora – Janské lázně (28 km) (500 – 1260 m n. m.): 9 sjezdovek o délce 9,2 km lehké až středně těžké obtížnosti, umělé zasněžování, 40 km běžeckých tratí, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis.

Lázně v okolí

Lázně Bělohrad (25 km): léčba nervových onemocnění, pohybového aparátu a popálenin. Janské Lázně (28 km): léčba pobybového a dýchacího ústrojí, popálenin a dětských onkologických onemocnění.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Horní Olešnice

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Horní Olešnice Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Horní Olešnice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace