Chalupa Horní Bečva

2 ložnice
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 1303

Novinka 2013


Pronájem chalupy Horní Bečva - podrobný popis

Pěkně zařízená 3-pokojová chalupa (80 m2) pro 6 až 8 osob na krásné polosamotě u lesa v těsné blízkosti výběhu koní. Veranda. Chodba. Obytná místnost (26 m2) je vybavena sedacím a jídelním koutem, krbovými kamny, TV, 2 lůžky a přistýlkou (lůžko). Součástí obytné místnosti je také kuchyňský kout, ve kterém je k dispozici kombinovaný sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem a el. konvice. V objektu je zavedena pitná voda. Z důvodu většího množství obsahu železa však doporučujeme pít vodu balenou. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 160 l. 2 ložnice: 1/ (12 m2) se 2 lůžky a 2/ (12 m2) s dvojlůžkem a přistýlkou (lůžko). Topení dřevem v krbových kamnech (centrální rozvod). Nekuřácký objekt. Na velkém přírodním pozemku (4000 m2) se nachází venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (1,2 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 12,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Horní Bečva je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Horní Bečva

Valašská obec Horní Bečva leží v samém srdci Moravskoslezských Beskyd, cca. 12 km východně od známého turistického centra Rožnova pod Radhoštěm. Zvlněná krajina Beskyd nabízí ideální podmínky k turistice (Pustevny, Radhošť, Jezerné, Soláň, Martiňák, Velký Javorník, Podolanky) nebo k cykloturistice. V zimě je v okolí několik lyžařských středisek. Koupání na místní přehradě (4 km) nebo na koupalištích v Rožnově p. R. (12 km) a na Hutisku-Solanci (6 km). Tenisové kurty v místě (2 km). Krytý bazén, tenisové kurty, posilovna a golf v Rožnově p. R. (12 km). Jízda na koni (neoficiální) u objektu. Rybaření na místní přehradě (4 km). Restaurace a nákupy (1,2 km) v místě. Turistické cíle: Rožnov pod Radhoštěm (Valašské muzeum v přírodě – Valašský skanzen), Pustevny (turistické středisko, lanovka, secesní stavby Libušín a Maměnka od Dušana Jurkoviče, vyhlídka Cyrilka), památná hora Radhošť (socha pohanského boha Radegasta, sousoší Cyrila a Metoděje a kaple z r. 1898), Staré Hamry (srub básníka Petra Bezruče a pomník Maryčky Magdonové, symbolické postavy z jeho básně), Velké Karlovice (dřevěný kostel, Karlovské muzeum), Frenštát pod Radhoštěm (skokanské můstky), Hukvaldy (zřícenina hradu a rodiště hudebního skladatele L. Janáčka), Kopřivnice (Technické muzeum Tatra, rozhledna Bílá hora), Štramberk (lidová architektura a hradní věž Trúba, jeskyně Šipka).

Lyžování v okolí

V místě (od 4 km) (610 – 740 m. n. m.): lyžařská střediska v katastru obce Horní Bečva tvoří několik menších lyžařských areálů např. U Sachovy studánky, Solisko nebo Rališka. Jedná se o lehké až středně těžké sjezdovky, některé jsou osvětleny a uměle zasněžovány. Nejblíže z nich se nachází skiareál Rališka: 1 lanovka, 2 vleky, délka sjezdovek: 1,8 km. Další lyžařská střediska v okolí: Bílá (13 km) (518 – 774 m. n. m.): 1 lanovka, 3 vleky, délka sjezdovek: 5,3 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 76 km udržovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Pustevny (16 km) (620-1095 m. n. m.): 1 lanovka, 6 vleků, délka sjezdovek: 8,2 km, všechny stupně obtížnosti, umělé zasněžování, snowboarding, 53 km udržovaných běžeckých tratí lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Horní Bečva

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na místní přehradě (4 km) nebo na koupalištích v Rožnově p. R. (12 km) a na Hutisku-Solanci (6 km).
Rybaření v okolí Rybaření na místní přehradě (4 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni u objektu (neoficiální)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (2 km)
Golf v okolí Golf v Rožnově pod Radhoštěm (12 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Rožnově pod Radhoštěm (12 km)

Dotazy k pronájmu chalupy Horní Bečva Položit dotaz

Vloženo: 10.8.2013

Dobrý den,

je možné rezervovat chalupu Horní Bečva od čtvrtka 22. do neděle 25.8.?

děkuji s pozdravem
Jana Zachariášová
Vážená paní Zachariášová,


děkujeme Vám za Váš dotaz k chalupě 1303 Horní Bečva.


V hlavní letní sezóně nabízíme na všech objektech pouze týdenní pobyty od soboty do soboty, zkrácený pobyt není možné objednat. Na chalupě 1303 Horní Bečva nabízíme pouze týdenní pobyty po celý rok, zkrácený pobyt není možné objednat ani mimo hlavní sezóny. Děkujeme za pochopení.


V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Horní Bečva Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace