Chalupa Hněvkovice

4 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 16 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 0712

Pronájem chalupy Hněvkovice - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 4-pokojová chalupa pro 13-16 osob v obci nedaleko řeky Vltavy. Kuchyně. 4 ložnice. 4 koupelny. Uzavřený dvůr: BAZÉN (Ø 3 m , hloubka 1 m), ŠIPKY, posezení, KRB. KOUPÁNÍ a RYBAŘENÍ u Vltavy 0,2 km nebo na Hněvkovické přehradě 0,5 km. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: Hluboká n. Vlt. (zámek). CENA od 18.998,-Kč/objekt/týden.

4-pokojová chalupa (110 m2) pro 13-16 osob v obci nedaleko řeky Vltavy. 2 venkovní vchody. Přízemí: Předsíň. V kuchyni (18 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, presovač, el. konvice a jídelní kout pro 6 osob. 2 ložnice: 1/ (12 m2) se 2 lůžky a rozkl. křeslem pro 1 osobu a TV, 2/ (20 m2) se 3 lůžky a TV. 2 koupelny se sprchovým koutem a WC – bojler 160 l. 1. patro: 2 ložnice: 1/ (25 m2) se 4 lůžky a TV, 2/ (36 m2) se 4 lůžky a sedací soupravou (rozkl. gauč pro 2 osoby) a TV. 2 koupelny: 1x se sprchovým koutem a WC, 1x s vanou a WC. El. topení. Nekuřácký objekt. Na dvoře (260 m2), který je společný s majitelem, je k dispozici bazén (Ø 3 m , hloubka 1 m), elektronické šipky, venkovní posezení a krb. Neoplocené parkování. Majitel provozuje na dvoře malé občerstvení (pivo, limo, apod.). U majitele je možnost objednání stravování. Majitel vlastní 2 malé psy.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Hněvkovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Hněvkovice

Vesnička Hněvkovice na levém břehu Vltavy leží v pěkné krajině jižních Čech, asi 25 km severně od Českých Budějovic. Dovolenou zde si můžou užít cykloturisté (dobře značená síť cyklostezek), zároveň pak i ti, kteří rádi navštěvují historické památky. Koupání na splavu na řece Vltavě (0,2 km) nebo na Hněvkovické přehradě (0,5 km). Tenisové kurty, stolní tenis, jízda na koni, posilovna, plavba parníkem v Týně nad Vltavou (3 km). Golf a krytý bazén v Bechyni (15 km). Rybaření (0,2 km) u řeky Vltavy. Restaurace a nákupy v Týně nad Vltavou (3 km) Turistické cíle: Temelín (infocentrum jaderné elektrárny, to je umístěno v renesančním zámečku Vysoký Hrádek), Hluboká nad Vltavou (zámek, Zoo, zámek Ohrada), Bechyně (zámek, železobetonový most přes řeku Lužnici), Kratochvíle (zámek), historická města České Budějovice (náměstí Přemysla Otakara II, Černá věž), Písek (nejstarší kamenný most v ČR), Tábor (katakomby, rybník Jordán), Strakonice (hrad), Český Krumlov (zámek, staré město); Chýnov (jeskyně), Holašovice (barokní selská architektura).

Lázně v okolí

Bechyně (17 km): léčba pohybového aparátu.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Hněvkovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chalupy Hněvkovice Položit dotaz

Vloženo: 17.3.2008

Dobrý den. Jsme skupina čtyř rodin (8 dosp. a 8 dětí) a máme zájem na Vaší chalupě v termínu 19.7.-26.7.2008 strávit letní dovolenou. Sdělte mi prosím zda tento termín je volný a celkovou cenu za pronájem. Děkuji Vrběcký
Chalupa hněvkovice0712 je v daném termínu volná. Cena činí 20.664,- Kč/16 os./týden


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace