Chalupa Hlohovec

4 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 10 osob
Internet v objektu - wifi
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 0744

Rodinná dovolená

Chata na víkend


Pronájem chalupy Hlohovec - podrobný popis

Jednoduše zařízená chalupa (cca. 100 m2) pro 10 nenáročných osob se 2 samostatnými 3-pokojovými apartmány v obci, které se pronajímají společně. Apartmány lze propojit. Oba apartmány jsou stejně vybaveny: Vstup do obytného pokoje, který je vybaven gaučem, křesly, jídelním a kuchyňským koutem a TV+SAT. V kuchyňském koutě je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 60 l. Příkřejší schody do podkroví, kde se nacházejí 2 ložnice: 1/ 2 lůžka a 2/ 3 lůžka.V chalupě je zavedeno WI-FI připojení. Nekuřácký objekt. Plynové topení. Na malém oploceném dvoře (100 m2) se nachází venkovní posezení, šipky, gril a houpačka. K dispozici 2 garáže. Další parkování neoplocené. S majitelem možno domluvit degustaci ve vinném sklepě vzdáleném asi 500 m.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Internet v objektu - wifi Ano
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen asi 1 km.
Dobře vybavená kuchyně plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička a el. konvice.
Garáž Ano
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,3 km)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 2,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Hlohovec je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Hlohovec

Vinařská obec Hlohovec leží v mírně zvlněné krajině jižní Moravy v Lednicko-Valtickém areálu, ca. 10 km západně od Břeclavi. Okolí Hlohovce a vůbec celá Jižní Morava je ideální k cykloturistice (vinařská síť cyklostezek), k výletům za historickými pamětihodnostmi a samozřejmě k seznámení s vinařskou kulturou s možností ochutnávek vína. Koupání v místě v rybníku (0,3 km), na rekreačním rybníku Apolo (3 km) nebo na koupališti v Břeclavi (11 km). Tenisové kurty v místě (0,3 km). Jízda na koni v Novém Dvoře (2 km). Rybaření v Sedlci (5 km). Restaurace (0,3 km), nákupy (0,1 km) v místě. Turistické cíle: Lednicko-Valtický areál (zámky Lednice a Valtice, krajinářský park – Minaret, Tři grácie, Janův Hrad, Nový Dvůr, Rybniční nebo Hraniční zámeček; památka zapsána na seznam UNESCO), CHKO Pálava (výšlapy na Dívčí hrady, Turold, Stolovou horu), Dolní Věstonice (archeologická expozice), Mikulov (zámek, kostel sv. Šebastiána na Svatém kopečku, jeskyně Na Turoldu), Břeclav (plavby po řece Dyji k Janově hradu nebo k loveckému zámečku Pohansko), Hodonín (zoologická zahrada, lázeňský areál), Strážnice (Skanzen Moravského Slovácka), Petrov (zajímavá skupina vinných sklepů z 18. a 19. století zvaná Plže).

Lázně v okolí

Lednice (3 km): léčba pohybového a oběhového systému, neurologických nemocí, gynekologických potíží a stavů po popáleninách.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Hlohovec

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Rybník v místě (0,3 km), rekreační rybník Apolo (3 km), koupaliště v Břeclavi (11 km)
Rybaření v okolí Rybaření v Sedlci (5 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Novém Dvoře (2 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,3 km)

Dotazy k pronájmu chalupy Hlohovec 14× Položit dotaz

Vloženo: 15.4.2015

Dobrý den, ráda bych se informovala, zda máte volný termín 8.-10.5.2015 pro 8 osob - nejlépe 3-4 ložnice. Jedná se o 6 dospělých a 2 děti (7 a 11 let). Děkuji za info Helena Valešová

Vážená paní Valešová,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chalupě 0744 Hlohovec.
Na chalupě Hlohovec se zkrácené pobyty neposkytují. Objednávat lze pouze týdenní pobyty. Ubytování v termínu 8.5.-10.5.2015 Vám z tohoto důvodu nemůžeme zprostředkovat. Děkujeme za pochopení.

V případě Vašeho zájmu o jiný objekt nás můžete kontaktovat na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

S pozdravem

DDS TOUR s.r.o.
Josefská 425/25, CZ - 602 00 BRNO
pobočka - Vídeňská 91, 656 05 BRNO
Tel.: 00420-542 215 662-3
F
ax: 00420-542 210 837
E-Mail:info@ddsbrno.cz
www.chaty-chalupy-dds.cz   

 

Vloženo: 15.6.2014

Dobrý den, ještě bych se chtěla zeptat na tuto chalupu, zda by byl volný termín na 26.7-2.8. 2014 a zda by bylo možno ubytovat 5 dospělých a 6 dětí. Zdravím JitkaČ.

Vážená paní Čápová,

děkujeme Vám za Vaše dotazy k chalupě 0744 Hlohovec a 0906 Mutěnice. Oba objekty jsou ve Vámi požadovaném termínu předběžně volné.

Oba objekty si můžete objednat oline přes rezervační formulář na našich webových stránkách. V případě dalších dotazů se na nás můžete obrátit také přes bezplatnou zákaznickou linku 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17.00 hodin.

Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace