Apartmán Hamry nad Sázavou

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 4 osoby
Les u objektu
Rybaření v okolí
Číslo apartmánu: 0245b

Pronájem apartmánu Hamry nad Sázavou - podrobný popis

Luxusní Velký apartmán (73 m2) pro 4 osoby (možnost 2 přistýlek) v 1. patře penzionu. Předsíň. Obytná místnost (21 m2) je vybavena jídelním a kuchyňským koutem, sedací soupravou, TV+SAT, rádiem, telefonním přístrojem, a přípojkou na internet. V kuchyňském koutě je k dispozici el. dvouplotýnkový vařič, lednička, překapávač a el. konvice. 2 ložnice: 1/ (15 m2) se 2 lůžky, TV+SAT a rádiem, 2/ (12 m2) se 2 lůžky. Koupelna s vanou, WC a bidetem. Samostatné WC. El. topení. Restaurace a bar v objektu. Oplocené parkoviště přímo u objektu.
Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Hamry nad Sázavou je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Hamry nad Sázavou

Penzion se nachází v tichém prostředí v obci Hamry nad Sázavou asi 3 km od Žďáru nad Sázavou nedaleko říčky Sázavy. Zvlněný lesnatý terén je vhodný pro cykloturistiku (značené cyklistické stezky), tak pro vycházky. Blízké lesy jsou rájem také pro houbaře. Ke koupání jsou k dispozici nedaleké vodní plochy: Vodní nádrž Pilská (7 km), Velké Dářko (14 km). Krytý bazén, tenisové kurty, posilovna, minigolf a jízdárna ve Žďáru nad Sázavou (3 km). Nákupy v místě (0,5 km). Restaurace v objektu. Turistické cíle: kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře u Ždáru nad Sázavou (památka UNESCO), benediktýnský klášter v městečku Sázava, památník Karla Havlíčka Borovského v Havlíčkově Brodě, brusírna ve Světlé nad Sázavou, CHKO Žďárské vrchy, Westernové městečko ve Zvoli, hrad Pernštejn, historické město Polička.

Lyžování v okolí

Nové Město na Moravě (25 km) (620 – 720 m n. m.): 1 sjezdovka o délce 0,5 km lehké obtížnosti, umělé zasněžování, večerní osvětlení, 108 km běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží a skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Hamry nad Sázavou

Cyklotrasy v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano

Dotazy k pronájmu apartmánu Hamry nad Sázavou Položit dotaz

  • K pronájmu apartmánu Hamry nad Sázavou nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace