Chata Fryšava pod Žákovou horou

3 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 8 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0510

Pronájem chaty Fryšava pod Žákovou horou - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Dřevěná 4-pokojová chata na romantické polosamotě u lesa pro 8 osob. Obytná místnost: KRB, KACHLOVÁ KAMNA. Kuchyňka. 3 ložnice. U chaty: šipky, posezení, VOLEJBALOVÁ SÍŤ. RELAXACE. KOUPÁNÍ v Medlovském rybníku 2 km nebo v Sykovci 4 km. VÝBORNÉ PODMÍNKY PRO TURISTIKU. CENA od 9.590,-Kč/objekt/týden.

Dřevěná 4-pokojová chata (ca. 90 m2) na polosamotě u lesa pro 8 osob. Předsíň. Obytná místnosti (28 m2) je vybavena 2 sedacími kouty, krbem, kachlovými kamny, TV a rádiem. V kuchyni (12 m2) je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), lednička, el. konvice, kachlová pec na tuhá paliva a jídelní kout. V kuchyni teče jen studená voda. Koupelna s vanou – bojler 40 l. V objektu jen užitková voda, studánka s pitnou vodou se nachází 50 m od chaty. Samostatné WC. Z obytné místnosti vedou příkré schody do podkroví, kde se nacházejí 3 ložnice: 1/ 2 lůžka, 2/ 2 lůžka a 3/ 4 lůžka, z toho 3 vedle sebe. Topení na tuhá paliva. Nekuřácký objekt. Na neoploceném pozemku (1000 m2) jsou k dispozici šipky, venkovní posezení, ohniště a volejbalová síť. Neoplocené parkování.
Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Krb Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky s sebou. Povlečení možno pronajmout na místě za poplatek 50,-Kč/lůžko/vý

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Fryšava pod Žákovou horou je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Fryšava pod Žákovou horou

Fryšava pod Žákovou horou leží v nejvyšší položené části Českomoravské vrchovině ve Žďárských vrších, 10 km severovýchodně od Žďáru nad Sázavou. Okolí nabízí skvělé podmínky k turistice (Pasecká skála, Devět skal, Žákova hora, Malinská skála, pramen Svratky), cykloturistice (síť značených cyklostezek) a odpočinku. Koupání v Medlovském rybníku (2 km), Sykovci (4 km) nebo v Milovech (9 km). Tenisové kurty v místě (1,5 km). Krytý bazén, jízda na koni, posilovna ve Žďáru nad Sázavou (13 km). Golf ve Svratce (15 km). Restaurace a nákupy ve Fryšavě (1,5 km). Turistické cíle: Žďár nad Sázavou (kostel sv. Jana Nepomuského na Zelené hoře – památka zapsána na seznamu UNESCO), Polička – rodiště hudebního skladatele Bohuslava Martinů, skanzen lidové architektury na Veselém kopci, hrady Pernštejn, Svojanov, Westernové městečko u Zvole nad Pernštejnem.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Fryšava pod Žákovou horou

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Fryšava pod Žákovou horou Položit dotaz

Vloženo: 8.6.2009

Dobrý den,
chci se zeptat:
1 - je chata volná v termínu 29.12.2009-2.1.2010?
2 - jaká je cena?

Dekuji
Vážený pane Bříza,


děkujeme Vám za zájem o chatu Fryšava pod Žákovou horou č. 0510.
Tento objekt bohužel není v nabídce.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.
Rádi Vám nabídneme jiné vhodné objekty dle Vašich požadavků, které nám můžete sdělit telefonicky nebo e-mailem.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace