Chalupa Dvorec u Nepomuku

3 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0810

Pronájem chalupy Dvorec u Nepomuku - podrobný popis

Dobře zařízená 4-pokojová chalupa (cca. 100 m2) pro 7 až 8 osob v obci. Předsíň. V průchozí kuchyni (18 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout pro 4 osoby. Spíž. Koupelna s vanou a WC – bojler 150 l. Obytná místnost (14 m2) je vybavená sedací soupravou, TV, kabelovou televizí a rádiem. Z obytné místnosti vedou schody do podkroví, kde se nacházejí 3 ložnice: 1/ průchozí (18 m2) s dvojlůžkem, 2/ průchozí (14 m2) se 2 lůžky a 3/ (18 m2) s dvojlůžkem, lůžkem a rozkládacím křeslem. Samostatné WC. Plynové topení. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (200 m2) je k dispozici zahradní nábytek a gril. Oplocené i neoplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen asi 2 km.
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,5 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení možno pronajmout za popl. 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 5,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie a plynu. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Dvorec u Nepomuku je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Dvorec u Nepomuku

Vesnička Dvorec v těsné blízkosti městečka Nepomuk leží cca. 32 km jihovýchodně od Plzně. Zdejší mírně zvlněná krajina je vhodná pro cykloturisty, stejně tak pro obdivovatele historických památek, kterých je v okolí nespočet. Koupání v rekreačním rybníku Nový rybník (3 km). Krytý aquapark v Horažďovicích (22 km). Tenisové kurty v Nepomuku (3 km). Rybaření v Žinkovech (8 km). Restaurace a nákupy v místě (0,5 km). Turistické cíle: Plzeň (Pivovarské muzeum, Plzeňské historické podzemí), Radyně (zřícenina hradu), Kozel (zámek), Lnáře (zámek), Blatná (zámek), Březnice (zámek), Příbram (Hornické muzeum), Švihov (hrad), Klatovy (Černá věž, katakomby, barokní lékárna), Domažlice (Chodské centrum), Rábí (zřícenina hradu).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Dvorec u Nepomuku

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání v rekreačním rybníku Nový rybník u Nepomuku (3 km) nebo v krytém aquaparku v Horažďovicích (22 km)
Rybaření v okolí Rybaření v Žinkovech (8 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Nepomuku (3 km)

Dotazy k pronájmu chalupy Dvorec u Nepomuku Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Dvorec u Nepomuku nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace