Drválovice

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 4 osoby
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo objekt: 0411a

Pronájem objekt Drválovice - podrobný popis

4-pokojová chalupa (140 m2) pro 4 osoby v obci. Chodba. Jídelna (16 m2) s kachlovými kamny a opticky odděleným kuchyňským koutem, který je vybaven plynovým sporákem (4 hořáky, trouba), ledničkou s mrazícím boxem (umístěna v chodbě), překapávačem, mikrovlnnou troubou, remoskou a el. konvicí. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 120 l. Obytná místnost (21 m2) je vybavena sedací soupravou, kamny, TV a rádiem. Z obytné místnosti vedou příkré schody do podkroví (snížený strop) se dvěmi ložnicemi: 1/ (38 m2) se 2 lůžky, 2/ (75 m2) se 2 lůžky, sedacím koutem, č/b TV a kamny. Topení plynové nebo na tuhá paliva. Malý pozemek (50 m2) s malou oplocenou zahrádkou, kde je k dispozici venkovní posezení, slunečník, přenosný gril a ohniště. Neoplocené parkování u objektu.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem (umístěna v chodbě), překapávač, mikrovlnná trouba, remoska a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Spotřeba el. energie. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování Drválovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem  poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí objekt Drválovice

Malá vesnička Drválovice se nachází na východních svazích Českomoravské vrchoviny asi 8 km východně od Letovic. Mírně zvlněná krajina nabízí ideální podmínky k cykloturistice (cyklostezky vedou přímo přes obec), k vycházkám do přírody, relaxaci apod. Koupání v Šebetově (6 km) nebo na přehradě u Letovic (11 km). Tenisové kurty v Letovicích (8 km). Krytý bazén, sauna, bowling, posilovna v Boskovicích (11 km). Golf v Kořenově (15 km). Restaurace v Boskovicích (11 km) nebo Letovicích (8 km), nákupy v místě (0,1 km). Turistické cíle: arboretum v Borotíně, zámek a westernové městečko v Boskovicích, zámek v Rájci-Jestřebí, hrady Svojanov, Pernštejn a Bouzov, jeskyně Blanických rytířů v Rudce u Kunštátu, Moravský kras (Propast Macocha, jeskyně Punkevní, Sloupsko-Šošůvské, Balcarka).

Souhrn rekreačních možností v okolí objekt Drválovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu objekt Drválovice Položit dotaz

  • K pronájmu objekt Drválovice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace