Chata Doubrava

1 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 5 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 0941

Prodloužený víkend


Pronájem chaty Doubrava - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Jednoduše zařízená 2-pokojová chata pro 5 osob na samotě mezi jihočeskými loukami a lesy. Pokoj s KRBEM. Kuchyně. Ložnice. Oplocený pozemek: BAZÉN (Ø 3,6 m, hloubka 1,2 m), posezení, krb, gril. KOUPÁNÍ na přírodním koupališti 4 km. RYBAŘENÍ 1 km na řece Vltavě. CYKLOTURISTIKA. CENA od 6.720,-Kč/objekt/týden.

Jednoduše zařízená 2-pokojová chata (50 m2) pro 5 osob na samotě mezi jihočeskými loukami a lesy. Vstup po schodech a přes terasu. Předsíň. V kuchyňce (9 m2) je k dispozici el. sporák (3 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout. Průchozí pokoj (12 m2) s krbem, TV+SAT a 2 lůžky. Samostatné WC. Z pokoje vedou schody do podkroví, kde se nachází ložnice (20 m2) se 3 lůžky; vstup na balkon. V suterénu chaty (strmější schody) se nachází koupelna se sprchovým koutem (bojler 120 l). Vytápění: dřevem v krbu. Na oploceném pozemku (500 m2) je k dispozici zahradní bazén (Ø 3,6 m, hloubka 1,2 m) a zastřešené venkovní posezení se zahradním krbem a přenosným grilem. Oplocené i neoplocené parkování. Majitel pěstuje na pozemku zeleninu a občas dochází záhony udržovat.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (3 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Doubrava je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Doubrava

Vesnička Doubrava leží v pěkné krajině jižních Čech v severní části českobudějovického okresu asi 1 km východně od řeky Vltavy, která již zde tvoří Orlickou přehradu. Dovolenou zde si můžou užít cykloturisté (dobře značená síť cyklostezek), rybáři, houbaři, zároveň pak i ti, kteří rádi navštěvují historické památky. Koupání na přírodním koupališti u rekreačního střediska Nový Dvůr (4 km). Tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, půjčovna loděk a šlapadel v Novém Dvoře (4 km). Rybaření v řece Vltavě (1 km). Restaurace a nákupy v Týně nad Vltavou (7 km). Turistické cíle: Temelín (infocentrum jaderné elektrárny, to je umístěno v renesančním zámečku Vysoký Hrádek), Hluboká nad Vltavou (zámek, Zoo, zámek Ohrada), Bechyně (zámek, železobetonový most přes řeku Lužnici, lázeňský areál), Kratochvíle (zámek), Červená Lhota (zámek), historická města České Budějovice (náměstí Přemysla Otakara II, Černá věž), Písek (nejstarší kamenný most v ČR), Tábor (katakomby, rybník Jordán), Strakonice (hrad), Český Krumlov (zámek, staré město); Chýnov (jeskyně), Holašovice (barokní selská architektura).

Lázně v okolí

Bechyně (15 km): léčba pohybového aparátu.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Doubrava

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Tenis v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Doubrava Položit dotaz

Vloženo: 9.1.2010

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jestli v horním patře jsou schody nějak zabezpečené, nebo je-li ložnice až za dveřmi. Máme dvouletého syna a proto je to pro mě důležitá informace. Děkuji Stanislava Urbánková
Vážená paní Urbánková, děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 0941 Doubrava. Ložnice v horním patře bohužel není od schodiště oddělena dveřmi.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace