Apartmán Donovaly

1 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 5 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo apartmánu: 0359

Pronájem apartmánu Donovaly - podrobný popis

2-pokojový apartmán (43m2) pro 5 osob ve sníženém přízemí apartmánového domu v centru Donoval. Předsíň s kuchyňským koutem (9 m2), který je vybaven el. vařičem (2 plotýnky), ledničkou a el. konvicí. Obytná místnost (15 m2) se sedacím (rozkl. gauč pro 2 osoby) a jídelním koutem, TV+SAT a rádiem. Ložnice (15 m2) se 3 lůžky. Koupelna se sprchovým koutem a WC. K apartmánu patří taktéž samostatná lyžárna. V apartmánovém domě jsou k dispozici také vnitřní bazén, sauna, perličkové koupele a fitness (za poplatek).
Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky jsou v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 20,-Sk/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Donovaly je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Donovaly

Donovaly jsou nejznámějším lyžařským a turistickým centrem Nízkých Tater, leží 25 km severně od Bánské Bystrice. Lesnatá krajina nabízí v zimě nespočet lyžařských terénů, v létě pak dlouhé km turistických tras. Tenisové kurty (0,2 km), jízda na koni, půjčovna horských kol a paragliding (0,4 km) v místě. Rybaření v přehradní nádrži Motyčky (6 km). Koupání v Bánské Bystrici (25 km). Nákupy a restaurace (0,15 km) v místě. Turistické cíle: horské túry na Zvolen, Kozí Chrbát, Prašivou, Veľkou Chochuľu, a dále na Chopok a Ďumbier; minerální voda Korytnica, skanzen lidové kultury ve Vlkolinci (památka UNESCO), Harmanecká jeskyně, Bánská Bystrica, Likavský hrad.

Lázně v okolí

Bešeňová (38 km): léčba pohybového aparátu a horních cest dýchacích. Sliač (40 km): léčba srdečních chorob.

Lyžování v okolí

v místě (0,4 km) (915 – 1042 m n. m.): 14 vleků, 1 lanovka, délka sjezdovek: 11 km, náročnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, 63 km běžeckých tratí, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Donovaly

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu apartmánu Donovaly Položit dotaz

  • K pronájmu apartmánu Donovaly nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace