Chalupa Dolní Bečva

2 ložnice
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 4 osoby
Internet v objektu - wifi
Oplocení zahrady
Číslo chalupy: 1159

Chata na víkend


Pronájem chalupy Dolní Bečva - podrobný popis

Místně typická valašská 3-pokojová dřevěnice (chalupa) (60 m2) se zrekonstruovaným interiérem pro 4 osoby v obci. Chodba. Obytný pokoj (25 m2) je vybaven jídelním koutem, gaučem, krbovými kamny, TV, rádiem (CD) a WI-FI. V kuchyňce (6 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, topinkovač a el. konvice. Koupelna s vanou a WC – bojler 120 l. 2 ložnice: 1/ (16 m2) s dvojlůžkem a 2/ (8 m2) se 2 lůžky – tato ložnice je přístupná z kuchyňky a je oddělena pouze závěsem. Topení: dřevem v krbových kamnech + el. přímotop. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (1000 m2) se nachází venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Oplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Internet v objektu - wifi Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen asi 100 m.
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, topinkovač a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,3 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie a vody. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Dolní Bečva je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici  víkendové pobyty na podzim 2023. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v říjnu a v listopadu nebo přes prosincový advent. S předstihem si tak můžete objednat např. atraktivní podzimní prodloužený víkend v období podzimních prázdnin v říjnu (26.10. - 29.10.2023).

Chalupa  Dolní Bečva je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 1 500,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Dolní Bečva

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Dolní Bečva

Podhorská obec Dolní Bečva leží v samém srdci Moravskoslezských Beskyd, cca. 4 km východně od známého turistického centra Rožnova pod Radhoštěm. Zvlněná krajina Beskyd nabízí ideální podmínky k turistice (Pustevny, Radhošť, Kněhyně, Velký Javorník, Podolanky, Soláň) nebo k cykloturistice. V zimě je v okolí několik lyžařských středisek. Koupaliště v Rožnově pod Radhoštěm (5 km) nebo na Hutisku-Solanci (6 km). Tenisové kurty v místě (0,2 km). Krytý bazén, tenisové kurty, posilovna, jízda na koni a golf v Rožnově pod Radhoštěm (5 km). Rybaření na přehradě na Horní Bečvě (11 km). Restaurace (0,3 km) a nákupy (0,1 km) v místě. Turistické cíle: Rožnov pod Radhoštěm (Valašské muzeum v přírodě – Valašský skanzen), Pustevny (turistické středisko, lanovka, secesní stavby Libušín a Maměnka od Dušana Jurkoviče), památná hora Radhošť (socha pohanského boha Radegasta, sousoší Cyrila a Metoděje a kaple z r. 1898), Frenštát pod Radhoštěm (skokanské můstky, Městské muzeum s expozicí tkalcovství), Staré Hamry (srub básníka Petra Bezruče a pomník Maryčky Magdonové, symbolické postavy z jeho básně), Hukvaldy (zřícenina hradu a rodiště hudebního skladatele L. Janáčka), Kopřivnice (Technické muzeum Tatra), Štramberk (lidová architektura a hradní věž Trúba, jeskyně Šipka).

Lyžování v okolí

Horní Bečva (11 km) (610 – 740 m. n. m.): lyžařská střediska v katastru obce Horní Bečva tvoří několik menších lyžařských areálů např. U Sachovy studánky, Solisko nebo Rališka. Jedná se o lehké až středně těžké sjezdovky, některé jsou osvětleny a uměle zasněžovány. Nejblíže z nich se nachází skiareál Rališka(605 – 729 m. n. m.): 1 lanovka, 2 vleky, délka sjezdovek: 1,8 km. Další lyžařská střediska v okolí: 1 lanovka, 6 vleků, délka sjezdovek: 8,2 km, náročnost lehká až těžká, umělé zasněžování, snowboarding, 53 km udržovaných běžeckých tratí lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Lyžařské areály Soláň (15 km) (810 m. n. m): 4 vleky, délka sjezdovek: 1,4 km, náročnost středně těžká, večerní lyžování, snowboarding, 34 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Dolní Bečva

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště v Rožnově pod Radhoštěm (5 km) nebo na Hutisku-Solanci (6 km)
Rybaření v okolí Rybaření na přehradě na Horní Bečvě (11 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Rožnově pod Radhoštěm (5 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,2 km)
Golf v okolí Golf v Rožnově pod Radhoštěm (5 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Rožnově pod Radhoštěm (5 km)

Dotazy k pronájmu chalupy Dolní Bečva Položit dotaz

Vloženo: 9.11.2013

Máte prosím ještě volno v termínu 28.12.-2.1.?? Kolik by byla cena?? Mohli bychom přijet v pěti, 2 dospělý a 3 děti - 6,8 a 11 let.

Vážená paní Horká,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chalupě 1159 Dolní Bečva.

Silvestrovský termín 28.12.2013 - 4.1.2014 je zatím volný. V zimní sezóně včetně Silvestra je možné objednat pouze týdenní pobyt, příp. zkrácený pobyt za cenu týdenního. Cena: 11.431,- Kč/objekt/týden. Poplatky na místě: Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie a vody. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Maximální kapacita chalupy jsou 4 osoby včetně dětí. Stanovenou kapacitu bohužel není možné překročit. Děkujeme Vám za pochopení.

Z naší nabídky chat a chalup na Silvestra vybírejte prosím objekty s kapacitou min. 5 osob.

Chaty a chalupy na Silvestra
 

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o objednání pobytu na některém objektu nás můžete kontaktovat na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

S pozdravem

DDS TOUR s.r.o.
Josefská 425/25, CZ - 602 00 BRNO
pobočka - Vídeňská 91, 656 05 BRNO
Tel.: 00420-542 215 662-3
F
ax: 00420-542 210 837
E-Mail:info@ddsbrno.cz
www.chaty-chalupy-dds.cz   

 

Vloženo: 5.11.2012

Dobrý den, hledám chalupu na zimní běžkování a lyžování. Jelikož nemáte žádné recenze, pošlete mi prosím kontakt na někoho, kdo byl již u vás ubytován (a byl samozřejmě spokojen). Děkuji Pecháček,Olomouc
Vážený pane Pecháček,


děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu 1159 Dolní Bečva.


Recenze na objekty ze stran zákazníků jakož cestovní agentura k dispozici nemáme. Kontakty našich klientů není možné dále předávat. Děkujeme Vám za pochopení.


V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o rezervaci jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.
Zobrazit všechny dotazy


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Dolní Bečva Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace