Chalupa Dalešice

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 5 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0710

Pronájem chalupy Dalešice - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 3-pokojová chalupa pro 5 osob v obci. Obytná místnost. Kuchyně. 2 ložnice. TERASA s posezením. Malá ZAHRÁDKA: venkovní posezení, krb. KOUPÁNÍ v rybníku 1 km nebo na Dalešické přehradě 5 km. VÝBORNÉ PODMÍNKY K CYKLOTURISTICE. TIP NA VÝLET: Jaroměřice nad Rokytnou (zámek). CENA od 9.940,-Kč/objekt/týden.

3-pokojová chalupa (90 m2) pro 5 osob v obci. Zádveří. Chodba. Obytná místnost (35 m2) je vybavena sedací soupravou, krbovou vložkou, jídelním koutem, lůžkem a TV. V kuchyni (10 m2) je k dispozici plynový sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, kávovar, toustovač, el. konvice, myčka na nádobí a jídelní kout. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Příkré schody do podkroví. V podkroví se nacházejí 2 ložnice: 1/ (30 m2) s dvojlůžkem a rozkl. lůžkem pro 1 osobu; k dispozici dětská postýlka, 2/ (8 m2) se 2 lůžky a TV; ložnice je průchozí do koupelny se sprchovým koutem, WC a pračkou. Malý průchozí pokojík na terasu s posezením a 2 lehátky. Centrální topení. Nekuřácký objekt. Na malé oplocené zahrádce (50 m2) je k dispozici venkovní posezení se slunečníkem a houpací lavicí a krbem. 1 oplocené parkovací místo.
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Pračka Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení lze pronajmout za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměnu.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie a vody.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Dalešice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Dalešice

Obec Dalešice leží v jižní části Českomoravské vrchoviny nedaleko Dalešické přehrady, cca 17 km jihovýchodně od Třebíče. Zdejší mírně zvlněná krajina je vhodná pro cykloturisty i k vycházkám do přírody (značené turistické stezky podél Dalešické přehrady). Koupání a rybaření v místě (1 km) v rybníku nebo na Dalešické přehradě (5 km). Tenisové kurty v místě (0,6 km). Jízda na koni v Třebenicích (6 km). Krytý bazén, posilovna v Třebíči (20 km). Restaurace (0,5 km) a nákupy (0,1 km) v místě. Turistické cíle: Vodní nádrž Dalešice (nejvyšší hráz v ČR o výšce 100 m s vyhlídkovou terasou), Třebíč (bazilika Sv. Prokopa, Židovská čtvrť – památka UNESCO), Dukovany (Jaderná elektrárna – informační centrum elektrárny), Jaroměřice nad Rokytnou (zámek), Kralice nad Oslavou (památník Bible Kralické a bratrské tiskárny), Telč (zámek, náměstí ze štítovými domy).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Dalešice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chalupy Dalešice Položit dotaz

Vloženo: 11.5.2009

Dobrý den. Prosím o informace k ubytování v termínu 25.6.-27.6. pro dvě osoby.
Jedná se mi o cenu, možnost parkování, úschovy kol.
Dále mě zajímá, zda se chalupa nachází přímo v obci Dalešice.
Děkuji a přeji hezký den.
Jitka Plisková
Vážená paní Plisková,


děkujeme Vám za Vaši poptávku po ubytování na chalupě Dalešice č. 0710.
Zkrácený termín u tohoto objektu není možný. Chalupa je pronajímána v týdenních termínech
(sobota - sobota).

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace