Zobrazit na mapě

Zámek Zákupy

Interiéry zámku Zálupy, které tvoří prohlídkovou trasu, jsou bohatě vybaveny původním nábytkem a doplňky vyrobenými pro rakouského excísaře Ferdinanda I. Návrhy vytvořil malíř Josef Navrátil, který také vyzdobil malbami stropy na zámku. Kromě kaple a slavnostní jídelny navštívíte hudební salón, ale i soukromé pokoje, toaletní pokoj a dětský pokoj s dobovými hračkami, který se budou určitě líbit především dětem. Ty také určitě potěší pohled na medvěda, který je v zámeckém příkopu.

K zámku přiléhá barokní zahrada, která není v dobrém stavu a chystá se její celková úprava. Rekonstrukcí  již prošel anglický park o rozloze asi 6,5 hektarů. V současné době probíhají v krásné zámecké kapli svatební obřady.

Fotogalerie - Zámek Zákupy

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Zámek Zákupy je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Zámek Zákupy je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Zrekonstruovaný jednoduše zařízený rekreační objekt v oplocené zahradě (posezení, ohniště) jen 50 m od koupaliště a jen 500 m od zámku Zákupy. Máchovo jezero 20 km. Cykloturistika.

1 ložnice / max 5 osob
číslo chaty: 9932

Velká turistická chalupa k pronájmu leží na neoploceném pozemku (bazén, volejbalové hřiště, posezení, ohniště, vyžití pro děti) v naprostém soukromí, obklopena jen přírodou Lužických hor.

15 ložnic / max 52 osob
číslo chalupy: 2170

Stylově zařízená chalupa k pronájmu leží v oplocené zahradě (bazén, trampolína, terasa s posezením, gril) v obci v atraktivní krajině Lužických hor a je ideální pro rodinnou dovolenou.

2 ložnice / max 5 osob
číslo chalupy: 2229

Velmi pěkně zařízená chalupa s uzavřeným dvorem (trampolína, stolní tenis, šipky, posezení, krb) jen 600 m od hlavní pláže Máchova jezera (písčité pláže, koupání, vodní sporty, rybaření, plavby lodí).

4 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 0058

Kvalitně zařízená roubená chalupa k pronájmu leží na neoploceném pozemku (bazén, pergola, gril, ohniště) na okraji obce na malebném místě u lesa v atraktivní krajině Lužických hor.

3 ložnice / max 13 osob
číslo chalupy: 2044

Kvalitně zařízená chata ve velké oplocené zahradě (travnatá plocha pro míčové hry, ruské kuželky, zahradní altán, posezení a gril) na kraji tiché obce v malebném česko-německém příhraničí.

4 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 1002

Velmi pěkná chata k pronájmu v rekreační obci v atraktivní lokalitě u Hamerského jezera (50 m od písečné pláže) v oploceném areálu (travnatá plocha pro míčové hry, tenisový kurt, posezení, gril).

2 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 1963

Pěkně zařízená chata k pronájmu leží v oplocené zahradě (zahradní nábytek, gril) na kraji obce v malebné krajině Lužických hor v česko-německém příhraničí. Ideální k odpočinku i k aktivní dovolené.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 0956

Akceptované poukázky a asociace