Zobrazit na mapě

Mariánské Lázně

Obce a města

Mariánské Lázně jsou proslulým lázeňským městem. Návštěvníci zde najdou krásné prostředí, bohatou zeleň, architektonické skvosty a mnoho dalších turistických zajímavostí. V centru města se nachází monumentální historická kolonáda s několika léčivými prameny a krásnou výzdobou stěn a stropů. U kolonády je malý městský park se zpívající fontánou, který je dokonalým místem pro odpočinek. V létě se zde pořádají koncerty.

Mariánskolázeňská hlavní třída je tvořena mnoha překrásnými klasicistními domy, z nichž nejdominantnějším je Grandhotel Pacifik. Po hlavní třídě lze dojít až k velkému městskému parku, v jehož blízkosti stojí moderní originální hotel Villa Butterfly, na jehož střeše jsou umístěny nepřehlédnutelné sochy Olbrama Zoubka.

Nad Mariánskými Lázněmi se nachází rozlehlý lesopark s mnoha stezkami a historickými odpočinkovými altány.

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Mariánské Lázně je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Mariánské Lázně je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Stylově zrekonstruovaná velká zemědělská usedlost (chalupa) k pronájmu leží na oploceném pozemku (pergola s posezením, krb) na malebném místě na polosamotě s kouzelným výhledem do krajiny.

8 ložnic / max 24 osob
číslo chalupy: 2064

Útulný apartmán k pronájmu s domácí atmosférou v rodinném domě se zahradou (posezení, bazén, gril, ohniště, houpačka, trampolína) 12 km jižně od lázní Karlovy Vary. Ideální pro rodinnou dovolenou.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo apartmánu: 2154

Prohlíželo 120 lidí

Zrekonstruovaná velmi pěkně zařízená chata k pronájmu s terasou (posezení) a zahradou (gril, vyžití pro děti) leží v chatové rekreační oblasti u přehrady Hracholusky (koupání, rybaření, plavba lodí).

2 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 1917

Prohlíželo 107 lidí

Luxusní a stylově zařízený rekreační dům (moderní chalupa) k pronájmu leží ve velké oplocené zahradě (bazén, trampolína, altánek, gril, ohniště) na okraji malé obce jen 24 km od Karlových Varů.

5 ložnic / max 10 osob
číslo chalupy: 2063

Pěkně zařízená chalupa v oplocené zahradě s možností využití tenisového kurtu v romantickém údolí u lesa v malebné krajině Krušných hor jen 1,5 km od přírodní památky Rotavské varhany.

3 ložnice / max 12 osob
číslo chalupy: 0332

Velmi pěkně zařízená chalupa ve velké oplocené zahradě (bazén, stolní tenis, trampolína, šipky, posezení, ohniště) v tiché ulici jen 500 m od zdejšího zámku a 35 km od Karlových Varů.

2 ložnice / max 5 osob
číslo chalupy: 0864

Prohlíželo 106 lidí

Účelně zařízená chata v neoplocené zahradě (posezení, krb, ohniště) na kraji obce na kopci s krásným výhledem do okolí. Ideální v létě k turistice, v zimě k lyžování (běžecké tratě hned za chalupou).

3 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 0742

Moderně zařízená chalupa k pronájmu leží na částečně oploceném pozemku (posezení, gril, ohniště) v okrajové části obce a je ideální pro celoroční dovolenou v Krušných horách (turistika, lyžování).

2 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 2155

Akceptované poukázky a asociace