Kde uplatnit Sodexo Bonus Pass?

Flexi pass - vzorová poukázka.Dostáváte od vašeho zaměstnavatele poukázky Bonus Pass a nevíte kde uplatnit? Cestovní agentura DDS TOUR je partnerem společnosti Sodexo, která tyto poukázky vydává. Můžete si zaplatit týdenní pobyty na chatě benefitní kartou nebo poukázkami Sodexo Bonus Pass.

 

Rezervovat pobyt

 

Nezapomínejte na relax, získávání zážitků a odpočiňte si od neustálého pracovního nasazení. Pokud vám dává zaměstnavatel poukázky Bonus Pass je to velkou výhodou, protože vám umožní zakoupit si s nimi zasloužený relax a odpočinout si od neustálého pracovního nasazení, kterého rozhodně nebudete litovat. 

 

Bonus Pass ubytování

Své poukázky můžete uplatnit v naší široké nabídce ubytování na chatách a chalupách v celé České republice a na Slovensku na těch nejkrásnějších místech jako je Šumava, Český ráj, Krkonoše, Beskydy, Jeseníky a mnoho dalších. Nabízíme široký výběr chat, které si můžete vybrat podle vašich požadavků a priorit. S poukázkami Bonus Pass nelze hradit pobyty kratší než 7 nocí.

 

Sodexo Bonus Pass využití

Poukázky Sodexo Bonus Pass můžete uplatnit při koupi jakéhokoliv týdenního pobytu z nabídky DDS TOUR. Kompletní nabídka je k dispozici v katalogu chat a chalup. V případě platby poukázkami Bonus Pass nejsou zákazníkovi poskytovány žádné slevy ze základní ceny.

Týdenní pobyty na chatách a chalupách můžete uhradit i těmito druhy poukázek společnosti sodexo:

Platby za dovolenou jsou možné také přes další společnosti, které nabízejí možnost úhrady dovolené přes benefity. Přijímáme poukázky a platby těchto společností: 

Akceptované poukázky a asociace