Sodexo Fokus Pass - kde uplatnit

Fokus pass - vzorová poukázka.

Dostáváte od vašeho zaměstnavatele poukázky Sodexo Fokus Pass a nevíte kde je uplatnit? Můžete si zaplatit týdenní pobyty na chatě benefitní kartou nebo poukázkami Fokus Pass. Cestovní agentura DDS TOUR je partnerem společnosti Sodexo, která tyto poukázky vydává.

Rezervovat pobyt

 

Využijte této skvělé výhody, kterou vám zaměstnavatel umožňuje formou poukázek Fokus Pass a vyberte si pobyt na chatě nebo chalupě podle svých představ. Rozhodně nebudete litovat zaslouženého relaxu a odpočinku od neustálého pracovního nasazení. 

 

Fokus pass ubytování

Poukázky Fokus Pass můžete uplatnit v naší široké nabídce ubytování na chatách a chalupách v celé České republice a na Slovensku na těch nejkrásnějších místech jako je Šumava, Český ráj, Krkonoše, Beskydy, Jeseníky a mnoho dalších. Nabízíme široký výběr chat, které si můžete vybrat podle vašich požadavků a priorit. S poukázkami Fokus Pass nelze hradit pobyty kratší než 7 nocí.  

 

Kde lze využít Fokus Pass?

Poukázky Sodexo Fokus Pass můžete uplatnit při koupi jakéhokoliv týdenního pobytu z nabídky DDS TOUR. Kompletní nabídka je k dispozici v katalogu chat a chalup. V případě platby poukázkami Fokus Pass nejsou zákazníkovi poskytovány žádné slevy ze základní ceny.

Týdenní pobyty na chatách a chalupách můžete uhradit i těmito druhy poukázek společnosti sodexo:

Platby za dovolenou jsou možné také přes další společnosti, které nabízejí možnost úhrady dovolené přes benefity. Přijímáme poukázky a platby těchto společností: 

Akceptované poukázky a asociace