Zobrazit na mapě

Bobová dráha a lanový park - Lipno nad Vltavou

Turistické zajímavosti

Lipno nad Vltavou nabízí spoustu aktivit pro celou rodinu. Vyzkoušet můžete zážitek z jízdy na bobové dráze nebo lanový park, vaše děti si to určitě zamilují. 

Je to jediné místo v ČR, kde najdete dvě dráhy najednou. Jedna vede korytem při zemi, druhá je vyvýšená nad ní, připomíná spíše horskou dráhu. Nová dráha je díky bezpečnostním pásům a automatickým brzdám vhodnější pro rodiny s dětmi. Původní kilometrovou korytovou bobovou dráhu ocení spíše sportovnější jezdci. Rychlost si v obou případech řídíte sami pomocí brzdy. Po takové jízdě můžete využít místní skvělé občerstvení a pěkné hřiště pro děti.

Nedaleko je také lanový park, připravený na děti i dospělé. Nachystáno je několik druhů lanových cest, doporučujeme zakončovací sjezd "FLY kladkou" nad hladinou rybníka. 

 

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Bobová dráha a lanový park - Lipno nad Vltavou je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Bobová dráha a lanový park - Lipno nad Vltavou je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Kvalitně zařízená chalupa k pronájmu se zahradou (posezení, gril) a terasou (nádherný výhled) leží v chatové osadě u lesa zcela na okraji obce jen 2 km od Lipenské přehrady (koupání, vodní sporty).

3 ložnice / max 9 osob
číslo chalupy: 2189

Velmi pěkná chalupa k pronájmu leží v oplocené zahradě (terasa s vířivkou a posezením, stolní tenis, ohniště, vyžití pro děti) u lesa na okraji obce jen 5 km od přehrady Lipno (koupání, vodní sporty).

3 ložnice / max 14 osob
číslo chalupy: 2127

Pěkná nově zrekonstruovaná chata k pronájmu s terasou (posezení) leží na neoploceném pozemku (ohniště) v chatové osadě nedaleko lesa jen 500 m od přehrady Lipno (koupání, rybaření, vodní sporty).

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 1739

Velmi pěkně zrekonstruovaná chata k pronájmu na neoploceném pozemku (pergola s posezením a krbem) leží v chatové osadě u lesa jen 150 m od přehrady Lipno (koupání, rybaření, vodní sporty).

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 1811

Dnes zobrazeno 10x

Velmi pěkná zcela samostatná polovina dvojchaty s terasou na neoploceném pozemku (posezení, gril). Ubytování jen 200 m od pláže Lipenské přehrady (koupání, vodní sporty, rybaření).

2 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 0216

Pěkně zařízená zděná chata, resp. polovina dvojchaty se samostatným vchodem na neoploceném pozemku (altánek, posezení, krb) jen 200 m od přehrady Lipno (koupání, rybaření). Cykloturistika.

1 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 1333

Dnes zobrazeno 8x

Prostorný penzion (pronajímá se samostatně jako chalupa jedné skupině hostů) se společenskou místností, vnitřním bazénem a velkou terasou leží v rekreační osadě jen 400 m od přehrady Lipno.

8 ložnic / max 24 osob
číslo chalupy: 2260

Romanticky a útulně působící chata k pronájmu s krbem a udržovanou zahradou (venkovní posezení, ohniště, houpací síť) leží ve stráni nad přehradou Lipno (500 m). Ideální ke koupání a rybaření.

2 ložnice / max 3 osoby
číslo chaty: 2171

Akceptované poukázky a asociace