Chata Cetoraz

2 ložnice
Domácí zvíře
U vody
Maximálně pro 5 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0809

Skvělá cena

Rodinná dovolená

Prodloužený víkend


Pronájem chaty Cetoraz - podrobný popis

3-pokojová chata (70 m2) pro 5 osob leží v chatové osadě u lesa jen 50 m od rybníku Valcha. Vstup do obytné místnosti (28 m2), která je vybavena gaučem, jídelním koutem, krbem, TV a rádiem. Následuje průchozí kuchyňka (10 m2), v které je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Pitná voda po převaření. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 50 l. V podkroví se nacházejí 2 ložnice: 1/ (6 m2) se 2 lůžky a 2/ (15 m2) se 3 lůžky; k dispozici také dětská postýlka. Topení: dřevem v krbu. Na neoploceném pozemku (150 m2) je k dispozici venkovní posezení a zahradní krb. K pozemku chaty přiléhá také hřiště pro míčové hry, které lze také využít. Neoplocené parkování u chaty. 50 m vzdálený rybník Valcha nabízí možnost přírodního koupání a především rybaření. Rybářské povolenky může obstarat majitel chaty. Cena za týdenní povolenku činí 400,-Kč/týden (cena za rok 2015). Pro vyřízení rybářské povolenky je nutné mít platný rybářský lístek. Povolena jsou jen malá psí plemena (do 30 cm).

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
U vody Chata se nachází jen cca. 50 m od rybníku Valcha.
Les u objektu Ano
Krb Ano
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Pacově nebo Obratani (5 km)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden. Povolena jsou jen malá psí plemena (do 30 cm).

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Cetoraz je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na podzim 2023 a na jaře 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy přes prosincový advent. S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na jaře 2024. Objednávat tak již lze pronájem chaty na Velikonoce 2024.

Chata  Cetoraz je k dispozici na minimálně 4 noci za cenu 1 188,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chata Cetoraz

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chaty Cetoraz

Malá obec Cetoraz leží v mírně zvlněné krajině na rozhranní mezi Jižními Čechami a Českomoravskou vrchovinou, cca 23 km východně od Tábora. Místo je ideálním výchozím bodem k výletům do okolí za historickými památkami, k vycházkám do přírody i cykloturistice. Koupání a rybaření jen v 50 m vzdáleném rybníku Valcha. Rybářské povolenky může obstarat majitel chaty. Cena za týdenní povolenku činí 400,-Kč/týden (cena za rok 2011). Pro vyřízení rybářské povolenky je nutné mít platný rybářský lístek. Tenisové kurty v Pacově (5 km). Koupaliště, krytý bazén, posilovna, squash a další sportovní aktivity v Táboře (23 km). Jízda na koni v Křeči (5 km) nebo v Litohošti (10 km). Restaurace v Pacově nebo Obrataňi (5 km), nákupy v místě (1 km). Turistické cíle: Choustník (hrad), Chýnov (Chýnovská jeskyně), Tábor (Husitské muzeum, katakomby, hrad s vyhlídkovou věží), Kozí Hrádek (zřícenina hradu), Obrataň (úzkorozchodná železnice), Kámen (hrad), Pelhřimov (Muzeum rekordů a kuriozit), Červená Lhota (zámek), Louňovice pod Blaníkem (výšlap na horu Velký Blaník s rozhlednou, kde dle pověsti spí Blaničtí rytíři).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Cetoraz

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Rybník v místě (50 m), koupaliště a krytý bazén v Táboře (23 km)
Rybaření v okolí Rybaření jen v 50 m vzdáleném rybníku Valcha. Rybářské povolenky může obstarat majitel chaty. Cena za týdenní povolenku činí 400,-Kč/týden (cena za rok 2013). Pro vyřízení rybářské povolenky je nutné mít platný rybářský lístek.
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Křeči (5 km) nebo v Litohošti (10 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Pacově (5 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Táboře (23 km)

Dotazy k pronájmu chaty Cetoraz Položit dotaz

Vloženo: 6.10.2016

Máte volný termín na víkend od 14-16.10 ? Jestli ano můžete poslat cenu ?

Vážená paní Dolečková,

děkujeme Vám za Váš zájem o pronájem chaty 0809 Cetoraz v termínu od 14.10. do 16.10.2016. Litujeme, ale v tomto období se chata již nepronajímá. Chata se pronajímá pouze v létě. Děkujeme za pochopení.

Chatu lze objednat aktuálně až na příští rok od 20.5.2017.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat nejlépe prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

 

Vloženo: 9.5.2011

Shanime k pronajmuti chatu v dobe:12.-22.8.2011. Jsme 2dospely a 3deti.
Dekuji
Vážená paní Kristofova,


děkujeme Vám za dotazy na chaty Cetoraz č. 0809, Harrachov u Rým. č. 9322a, Sloup č. 0901
a chalupu Hřeben č. 0806.
Chata Cetoraz je v termínu od 13.8. do 20.8.2011 zatím volná. Ostatní objekty jsou již obsazené.

Cena chaty Cetoraz: 9.324,- Kč/objekt/týden. Poplatky na místě: Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

V případě dalších otázek nebo zájmu o rezervaci pobytu nás kontaktujte telefonicky na 800 101 127 nebo e-mailem.
Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace