Chata Cetkovice

3 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 9 osob
Cyklotrasy v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0315

Pronájem chaty Cetkovice - podrobný popis

Přízemí rodinného domu (120 m2) se samostatným vchodem pro 4 - 9 osob na kraji obce. Veranda. Chodba. 3 ložnice: 1/ (20 m2) s manželskou postelí a rozkládacím lůžkem; 2/ (14 m2) s manželskou postelí; 3/ (20 m2) s 3 lůžky. Jídelna (11,5 m2) pro 6 osob, TV (možno přemístit do kterékoliv ložnice); vstup na balkon. Kuchyně (8 m2) je vybavena el. sporákem (4 plotýnky), troubou a ledničkou s mrazícím boxem. Samostatné WC. Koupelna s vanou. Plynové topení. Na zahradě (400 m2) chráněné živým plotem je k dispozici venkovní posezení a gril. Nekuřácký objekt.
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady živý plot
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně el. sporák (4 plotýnky), trouba, lednička s mrazícím boxem
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky, utěrky s sebou. Povleční lze půjčit na místě za 50,- Kč/lůžko a výměnu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

rekreační poplatek, vratná kauce 2000,- Kč, úhrada topného v období listopad - duben: max 200,-Kč/de

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Cetkovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Cetkovice

Klidná vesnička Cetkovice v malebné krajině Drahanské vrchoviny, asi 11 km od Boskovic. Mírně zvlněná krajina je vhodná pro cykloturistiku i vycházky do přírody. Koupání (rybník), rybaření a jízda na koni (0,5 km) v místě. Tenisové kurty a posilovna ve Velkých Opatovicích (7 km). Krytý bazén v Boskovicích (11 km). Restaurace ve Velkých Opatovicích (7 km), nákupy v místě (0,5 km). Turistické cíle: Zámek, hrad, židovské město a westernové městečko v Boskovicích, Moravský kras (propast Macocha, Punkevní a Sloupsko-Šošůvské jeskyně), zámek v Rájci-Jestřebí, hrad Bouzov, Javoříčkové jeskyně, Olomouc (historické centrum, památka UNESCO).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Cetkovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Cetkovice Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Cetkovice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace