Chalupa Český Rudolec

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0946

Prodloužený víkend


Pronájem chalupy Český Rudolec - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 3-pokojová chalupa pro 8 osob v obci v přírodním parku ČESKÁ KANADA. Obytný pokoj. Kuchyně. 2 ložnice. OPLOCENÁ ZAHRADA: venkovní posezení, gril. KOUPÁNÍ v rybnících od 2 km. KOUPALIŠTĚ v Dačicích 10 km. IDEÁLNÍ K CYKLOTURISTICE (značená síť cyklotras). TIP NA VÝLET: TELČ (zámek, historické náměstí). CENA od 9.324,-Kč/objekt/týden.

3-pokojová chalupa (80 m2) pro 8 osob v obci. Chodba. Průchozí obytný pokoj (20 m2) je vybaven sedací soupravou, TV a 2 lůžky. V kuchyni (12 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice, rádio a jídelní kout pro 4 osoby. Ložnice (15 m2) s dvojlůžkem a lůžkem. Koupelna s vanou a WC – bojler 220 l. V 1. patře se pak nachází ložnice (20 m2) se 3 lůžky a TV. Centrální vytápění. Na oplocené zahradě (250 m2), která je společná s majitelem, je k dispozici venkovní posezení a přenosný gril. Možnost úschovy kol. Oplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,1 km)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 5,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Český Rudolec je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Český Rudolec

Obec Český Rudolec leží cca. 10 km západně od města Dačice v přírodním parku Česká Kanada. Zdejší krásná, mírně zvlněná krajina nabízí ideální podmínky k cykloturistice a k vycházkám do přírody. V okolí se nachází také nespočet historických pamětihodností. Koupání v rybnících v Dolním Radíkově (2 km) nebo v Matějovci (5 km). Koupaliště, tenisové kurty a posilovna v Dačicích (10 km). Restaurace (0,1 km) a nákupy (0,3 km) v místě. Turistické cíle: Dačice (zámek, památník 1. vyrobené kostky cukru na světě), Telč (zámek se zámeckou zahradou a parkem, historické náměstí ze štítovými domy, věž a kostel sv. Ducha, Galerie Jana Zrzavého), Nová Říše (klášter), Roštejn (hrad), Kostelní Vydří (klášter), Slavonice (náměstí ze štítovými domy), Landštejn (hrad), Javořice (nejvyšší hora Českomoravské vrchoviny), Třešť (Muzeum Vysočiny - expozice betlémů), Jihlava (katakomby, Zoologická zahrada), Třebíč (Židovská čtvrť, bazilika Sv. Prokopa), Jindřichův Hradec (zámek, rybník Vajgar, úzkorozchodná železnice Nová Bystřice – Jindřichův Hradec - Obrataň), Červená Lhota (zámek).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Český Rudolec

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Rybníky v Dolním Radíkově (2 km) nebo v Matějovci (5 km), koupaliště v Dačicích (10 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Dačicích (10 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Dačicích (10 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Český Rudolec: Chalupa Jižní Čechy, Chalupa Česká Kanada, Chalupa , Chalupa Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Český Rudolec Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Český Rudolec nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace