Chalupa Černý Důl

2 ložnice
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 1353

Novinka 2013

Chata na víkend


Pronájem chalupy Černý Důl - podrobný popis

Zrekonstruovaná poloroubená chalupa (45 m2) pro 8 osob na kraji obce u horského potoka a lesa. Chodba. V obytné kuchyni (25 m2) je k dispozici el. sporák (4 varné jednotky, trouba), lednička, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, el. konvice, krbová kamna, jídelní kout, TV, WI-FI a 2 lůžka. Koupelna se sprchovým koutem, WC a pračkou – bojler 120 l. 2 ložnice: 1/ (7 m2) se 2 lůžky a 2/ (7 m2) se 2 patrovými postelemi. Komora na odložení lyží. Topení: el. přímotopy + dřevem v krbových kamnech. Nekuřácký objekt. Před chalupou se nachází zastřešená terasa s venkovním posezením a přenosným grilem. Dále lze využít ohniště s lavičkami. Hranice pozemku tvoří živý plot, horský potok a uzamykatelná brána, za kterou lze parkovat. V zimě doporučujeme mít ve výbavě sněhové řetězy.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 varné jednotky, trouba), lednička, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 120,-Kč/lůžko/výměna.
Pračka Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,2 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno zapůjčit za popl. 120,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie a dřeva. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Černý Důl je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici  víkendové pobyty na podzim 2023. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v říjnu a v listopadu nebo přes prosincový advent. S předstihem si tak můžete objednat např. atraktivní podzimní prodloužený víkend v období podzimních prázdnin v říjnu (26.10. - 29.10.2023).

Chalupa  Černý Důl je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 2 000,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Černý Důl

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Černý Důl

Známé turistické a lyžařské centrum Černý Důl leží v jižní části Krkonoš cca. 6 km východně od Vrchlabí. V zimě je odtud jen malý kousek ke známým lyžařským střediskům (Černý Důl, Janské Lázně – Černá hora, Herlíkovice, Špindlerův Mlýn). V létě jsou nejvyšší české hory Krkonoše (národní park 400 km2) protkány řadou turistických i cyklistických stezek. Koupání na přírodním koupališti v Čisté (3 km) nebo v aquaparku ve Špindlerově Mlýně (21 km). Krytý bazén, tenisové kurty, posilovna v místě (1 km). Vyhlídkové lety a jízda na koni ve Vrchlabí (6 km). Golf v Prosečném (8 km). Restaurace (0,2 km) a nákupy (0,7 km) v místě. Turistické cíle: Janské lázně (lázeňský areál), Vrchlabí (Krkonošské muzeum), Žalý (rozhledna), Krkonoše (Černá hora, Černohorská rašelina, prameny Labe, Pančavský a Mumlavský vodopád, Sněžka – nejvyšší hora Krkonoš 1602 m. n. m., …), Jilemnice (Krkonošské muzeum, Zvědavá ulička – soubor roubených chalup), Bozkovské dolomitové jeskyně, Harrachov (Muzeum skla, Hornické muzeum, lanovka na Černou horu podél mamutího můstku pro skoky na lyžích), Dvůr Králové nad Labem (Safari park), Pecka (hrad), Adršpašsko-teplické skály.

Lyžování v okolí

Černý Důl (0,9 km) (620 - 865 m. n. m.): 2 lanovky, 7 vleků, délka sjezdovek: 6,5 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 10 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Černá hora – Jánské Lázně (6 km) (600 - 1260 m. n. m.): 2 lanovky, 12 vleků, délka sjezdovek: 11,3 km, všechny stupně obtížnosti, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 55 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Herlíkovice (14 km) (540 - 1019 m. n. m.): 2 lanovky, 7 vleků, délka sjezdovek: 12,4 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 28 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Špindlerův Mlýn - Svatý Petr (24 km) (715 - 1310 m. n. m.): 5 lanovek, 12 vleků, délka sjezdovek: 24,3 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 91,5 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Lázně v okolí

Janské Lázně (6 km): léčba pohybového a dýchacího ústrojí, popálenin a dětských onkologických onemocnění.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Černý Důl

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na přírodním koupališti v Čisté (3 km) nebo v aquaparku ve Špindlerově Mlýně (21 km).
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni ve Vrchlabí (6 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (1 km)
Golf v okolí Golf v Prosečném (8 km)
Posilovna v okolí Posilovna v místě (1 km)

Dotazy k pronájmu chalupy Černý Důl Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Černý Důl nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace