Chata Čenkovice

3 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 6 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0415

Pronájem chaty Čenkovice - podrobný popis

Zděná 4-pokojová chata pro 4 až 6 osob ve svahu v obci nedaleko lesa. Vstup na verandu s jídelním koutem. Obytná místnost (15 m2) je vybavena sedacím koutem, krbovými kamny, TV a Videem. V malé kuchyňce (4 m2) je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Koupelna s ruční sprchou a WC. V 1. patře se nacházejí 2 ložnice: 1/ průchozí (9 m2) se 2 lůžky; vstup na balkon, 2/ (11 m2) se 2 lůžky. V podkroví (8 m2) s výrazně sníženým stropem, přístupné po příkrém žebříku, se nachází 2 matrace. Na neoploceném pozemku (700 m2) je k dispozici venkovní posezení a ohniště. Neoplocené parkovací místo.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Čenkovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Čenkovice

Obec Čenkovice jsou vyhledávaným místem jižní části Orlických hor. Členitá krajiny nabízí výborné podmínky k turistice, cykloturistice, odpočinku, v zimě pak k lyžování. Koupání v Jablonném nad Orlicí (10 km), Žamberku (22 km) a na přehradě Pastviny (20 km). Tenisové kurty a minigolf v místě (0,8 km). Posilovna v Jablonném nad Orlicí (10 km). Restaurace a nákupy (0,3 km) v místě. Turistické cíle: rozhledna na Suchém vrchu (995 m. n. m.) s výhledem na Králický Sněžník, Jeseníky, za dobrých podmínek až na Sněžku, dělostřelecká tvrz Bouda, zámky Doudleby, Kostelec nad Orlicí, Častolovice a Litomyšl, hrady Litice a Potštejn, poutní kostel Nanebevzetí P. Marie a klášter na Hoře Matky Boží v Králíkách.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Čenkovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Čenkovice Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Čenkovice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace