Chalupa Čejov

4 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 9 osob
Internet v objektu - wifi
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 1620

Náš tip

Rodinná dovolená

Novinka 2016

Luxusní chata

Chata na víkend


Pronájem chalupy Čejov - podrobný popis

Prázdninová chalupa (dům) (158 m2) s kompletně v luxusním stylu zrekonstruovaným interiérem nabízí komfortní pronájem ideálně pro 9 osob. Chalupa je rozdělena na 2 samostatné apartmány, které se pronajímají dohromady jedné skupině hostů. Chalupa se nachází ve velké oplocené zahradě na kraji nevelké obce u silnice. Vstup přes verandu s gaučem.

3-pokojový apartmán v přízemí je vybaven následovně: Chodba. Ve stylové obytné kuchyni (23 m2) je k dispozici sklokeramická varná deska (2 varné jednotky), lednička s mrazícím boxem, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, Nespresso, jídelní kout a rozkládací pohovka. Z obytné kuchyně se dále vstupuje do ložnice (20 m2) se 2 lůžky a dětským koutkem (dětský stolek, židlička, knížky). Druhá ložnice (22 m2) s dvojlůžkem a dětskou postýlkou a moderní koupelna s vanou a WC (bojler 120 l) jsou přístupny z chodby.

3-pokojový apartmán v podkroví je vybaven podobně jako apartmán v přízemí a to následovně: Z chodby v přízemí vede schodiště do podkroví. Chodba. Ve stylové obytné kuchyni (23 m2), jejíž obytná část je opticky oddělená, je k dispozici sklokeramická varná deska (2 varné jednotky), lednička s mrazícím boxem, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, Nespresso, jídelní kout, rozkládací pohovka a dětský koutek (dětský stolek, židlička, knížky). Z obytné kuchyně se dále vstupuje do ložnice (14 m2) se 2 lůžky a dětskou postýlkou. Druhá ložnice (16 m2) se 3 lůžky a moderní koupelna s vanou a WC (bojler 120 l) jsou přístupny z chodby.

V chalupě je zavedeno WI-FI připojení. Nekuřácký objekt. Topení: centrální na tuhá paliva (v topné sezóně).

Na velké oplocené zahradě (4000 m2) s ovocnými stromy mohou hosté využít venkovní posezení (k dispozici pro 9 osob), přenosné ohniště s roštem a dětský koutek (domeček, pískoviště, prolézačky, skluzavka a houpačka). K dispozici jsou mimo jiné i kopací míče, házecí míčky, odrážedla, petangue a kriket. Oplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Internet v objektu - wifi Ano
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen cca. 1 km.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,3 km).

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky jsou v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Čejov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně jsou k dispozici  víkendové pobyty v dubnu a květnu 2023. S předstihem si můžete naplánovat i velikonoční pobyt 2023 nebo některý z termínů květnových státních svátků.

Chalupa  Čejov je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 3 250,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Čejov

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Čejov

 • Obec Čejov leží v malebné přírodě Českomoravské vrchoviny cca. 3 km severně od Humpolce. Zdejší zvlněná krajina je vhodná k cykloturistice, k vycházkám do přírody, stejně tak k výletům za historickými pamětihodnostmi, kterých je v okolí nespočet. Koupání na místním rybníce v místě (0,5 km) nebo na koupališti v Humpolci (3 km). Tenisové kurty, posilovna a rybaření v Humpolci (3 km). Jízda na koni v místě (0,5 km). Restaurace a nákupy v místě (0,3 - 0,4 km).

Turistické cíle:

 • Humpolec (Hlinikárium, Muzeum Dr. Aleše Hrdličky, skanzen Sichpil, zřícenina hradu Orlík),
 • Kaliště (rodný dům Gustava Mahlera),
 • Lipnice nad Sázavou (mohutná zřícenina gotického hradu, muzeum Jaroslava Haška, každoročně se zde koná festival Haškova Lipnice, folkové festivaly),
 • Stonetown (Westernové městečko),
 • Světlá nad Sázavou (zámek, Světelské podzemí, východisko do Posázaví),
 • přírodní rezervace Stvořidla (turisty vyhledávaný kaňon řeky Sázavy),
 • Ledeč nad Sázavou (hrad),
 • Zruč nad Sázavou (zámek),
 • Želiv (klášter),
 • Pelhřimov (Muzeum rekordů a kuriozit, Muzeum strašidel, Síň Lipských),
 • Křemešník (poutní místo),
 • Jihlava (historické centrum, katakomby, zoologická zahrada, Aquapark Vodní ráj),
 • Havlíčkův Brod (Muzeum Vysočiny),
 • Přibyslav (zámek),
 • Polná (historické městečko),
 • Žďár nad Sázavou (kostel sv. Jana Nepomuského na Zelené hoře – památka zapsána na seznamu UNESCO, Muzeum knihy v místním zámku),
 • Třešť (Muzeum Vysočiny - expozice betlémů),
 • Telč (zámek se zámeckou zahradou a parkem – památka UNESCO, historické náměstí ze štítovými domy, věž a kostel sv. Ducha, Galerie Jana Zrzavého),
 • Roštejn (hrad).

Lyžování v okolí

 • Šacberk u Jihlavy (35 km): 2 lyžařské vleky (z toho jeden dětský), délka sjezdovky 380 m, obtížnost středně těžká, umělé zasněžování, večerní osvětlení, 10 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Čejov

Cyklotrasy v okolí Přes Čejov vede cyklotrasa č. 4155, po které můžete vyrazit na výlet k hradu Lipnice nad Sázavou.
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na místním rybníce v místě (0,5 km), na koupališti v Humpolci (3 km) nebo v aquaparku Vodní ráj v Jihlavě (35 km).
Rybaření v okolí Rybaření na okolních rybnících (0,5 - 3 km).
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v místě (0,5 km).
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v Humpolci (3 km).
Posilovna v okolí Posilovna v Humpolci (3 km).

Dotazy k pronájmu chalupy Čejov Položit dotaz

 • K pronájmu chalupy Čejov nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace