Chalupa Bystřice

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 6 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 1075

Pronájem chalupy Bystřice - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 3-pokojová chalupa pro 4 až 6 osob na kraji malé tiché osady nedaleko lesa v pěkné přírodě CHKO Český les. Obytný pokoj propojený s kuchyní. 2 ložnice. Koupelna. OPLOCENÁ ZAHRADA: posezení a gril. KOUPÁNÍ a RYBAŘENÍ na nedalekém rybníku 1,5 km. CYKLOTURISTIKA. HOUBAŘENÍ. TIP NA VÝLET: Kozinův statek v Újezdu u Domažlic. CENA od 8.169,-Kč/objekt/týden.

3-pokojová chalupa (50 m2) pro 4 až 6 osob na kraji malé tiché osady nedaleko lesa v pěkné přírodě CHKO Český les. Vstup přes verandu. Chodba. Obytný pokoj je propojen s kuchyní (17 m2) a je vybaven rohovým gaučem, jídelním koutem a TV. V kuchyni je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, el. trouba, lednička, topinkovač a el. konvice. V chalupě je zavedena pouze užitková voda. K dispozici je stojan s 20 litrovým barelem pitné vody. Koupelna se sprchovým koutem – bojler 120 l. Samostatné WC. 2 ložnice: obě (14 m2) s dvojlůžkem a lůžkem. El. topení. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (600 m2) je k dispozici venkovní posezení a přenosný gril. Oplocené i neoplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně 2-plotýnkový el. vařič, el. trouba, lednička, topinkovač a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Bělé nad Radbuzou (3 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 5,-Kč/osoba/den. Spotřeba el. energie nad 50 kWh. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Bystřice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Bystřice

Osada Bystřice se nachází v CHKO Český les asi 3 km jižně od městečka Bělá nad Radbuzou. Zdejší na lesy bohatá, pro mnohé stále nepoznaná krásná krajina Českého lesa nabízí spoustu možností k cykloturistice, vycházkám do přírody, houbaření či odpočinku. Přírodní koupání a rybaření na nedalekém rybníku (1,5 km) nebo na rekreačním rybníku Babylon (32 km). Krytý bazén a posilovna v Domažlicích (29 km). Tenisové kurty v Bělé nad Radbuzou (3 km). Jízda na koni ve Svrčnu (6 km). Restaurace a nákupy v Bělé nad Radbuzou (3 km). Turistické cíle: Český les (k nejbližším turistickým cílům patří Karlova a Železná huť a Pleš, k nejvýznamnějším turistickým cílům Českého lesa patří nejvyšší hora Čerchov s rozhlednou a vrch Havran s vyhlídkou), Horšovský Týn (zámek), Domažlice (Chodské muzeum, historické náměstí se štítovými domy, Domažlická věž), Rýzmberk (hradní rozhledna), Koloveč (Muzeum techniky a lidových řemesel), Chudenice (Americká zahrada, rozhledna Bolfánek), Klenčí pod Čechovem (Muzeum spisovatele J. Š. Baara), Újezd (Kozinův statek), Bor u Tachova (zámecká věž), Tachov (Muzeum Českého lesa); výlety do Německa.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Bystřice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Přírodní rybník v místě (1,5 km), rekreační rybník Babylon (32 km), krytý bazén v Domažlicích (29 km)
Rybaření v okolí Rybaření na nedalekém rybníku (1,5 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni ve Svrčnu (6 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Bělé nad Radbuzou (3 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Domažlicích (29 km)

Dotazy k pronájmu chalupy Bystřice Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Bystřice nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace