Chata Budislav

3 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 8 osob
Stolní tenis v objektu
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0954

Skvělá cena

Rodinná dovolená

Chata na víkend


Pronájem chaty Budislav - podrobný popis

Pěkně zařízená 4-pokojová chata (85 m2) nabízí pronájem pro 8 osob na malebném místě na kraji chatové osady. Chodba. Obytná místnost (33 m2) je vybavena sedací soupravou, krbovými kamny, TV+SAT, kuchyňským a jídelním koutem; vstup na balkon. V kuchyňském koutě je k dispozici el. sporák (4 varné jednotky, el. trouba), lednička, mikrovlnná trouba, toustovač a el. konvice. Ložnice (9 m2) se 2 lůžky. Koupelna s vanou a sprchovým koutem – bojler 125 l. Samostatné WC. Z obytné místnosti vedou schody do podkroví, kde se nacházejí 2 ložnice: 1/ průchozí (24 m2) se 3 lůžky a posezením; vstup na balkon a 2/ (12 m2) se 3 lůžky. Koupelna se sprchovým koutem a WC. V suterénu chaty se nachází prostor s infrasaunou pro 2 osoby, sprchovým koutem a nafukovací vířivkou. V letním období je nafukovací vířivka umístěna na zastřešeném místě venku. Suterén chaty slouží také pro úschovu jízdních kol. Topení: el. přímotopy. Nekuřácký objekt. Na svažujícím se neoploceném pozemku u chaty (200 m2) je k dispozici stolní tenis a přírodní posezení u ohniště. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
S bazénem Bazén nahrazuje nafukovací zahradní vířivka.
Stolní tenis v objektu Ano
Sauna Infrasauna pro 2 osoby.
Les u objektu Les je od chaty vzdálen asi 1 km.
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 varné jednotky, el. trouba), lednička, mikrovlnná trouba, toustovač a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,5 km).

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

14.00-16.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 21,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za dřevo.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Budislav je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže. Aktuálně jsou k dispozici podzimní prodloužené víkendy a víkendové pobyty v roce 2021.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty.

Chata  Budislav je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 1 750,- Kč na noc.

Poptávkový formulář k Chata Budislav

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chaty Budislav

 • Obec Budislav leží na severní straně Českomoravské vrchoviny (na úpatí Žďárských vrchů) asi 15 km severozápadně od Poličky v mikroregionu Toulovcovy Maštale. Zdejší zvlněná krajina je vhodná k cykloturistice, k vycházkám do přírody i k výletům za historickými pamětihodnostmi. Koupání na místní přehradě (0,8 km) nebo na koupališti v Dolním Újezdě (6 km). Krytý bazén a posilovna v Poličce (15 km). Tenisové kurty v Poříčí (3 km). Jízda na koni v Borové (7 km). Rybaření na rybníku v místě (0,2 km). Restaurace a nákupy (0,5 km) v místě.

Turistické cíle:

 • přírodní rezervace Maštale (skalní bludiště Toulovcovy Maštale a další krásné pískovcové skalní útvary jako např. Městské Maštale, Kupadla, Kazatelna, Kolumbovo vejce),
 • Jarošov (Toulovcova rozhledna),
 • Nové Hrady (zámek s expozicí nábytkového umění a Muzeem cyklistiky),
 • Proseč (rozhledna Terezka, Muzeum dýmek, záchranná stanice a ekocentrum Pasíčka),
 • Zderaz (pískovcové sklepy),
 • Pivnická rokle (přírodní rezervace),
 • Střítežská rokle (přírodní rezervace),
 • Košumberk (hrad),
 • přírodní park Údolí Krounky a Novohradsky,
 • Hluboká (rozhledna Borůvka),
 • Ležáky (památník obětem vypálení obce za 2. světové války),
 • Újezdec (Arboretum Růžový palouček),
 • Litomyšl (zámek - památka UNESCO, každoročně v červnu se zde koná mezinárodní operní festival Smetanova Litomyšl),
 • Polička (historické centrum, rodný dům hudebního skladatele Bohuslava Martinů),
 • Veselý kopec (Skanzen – Soubor lidových staveb Vysočina),
 • Hlinsko (Betlém – Soubor lidových staveb Vysočina),
 • CHKO Žďárské vrchy (Devět skal, Žákova hora, ...),
 • Žďár nad Sázavou (kostel sv. Jana Nepomuského na Zelené hoře – památka UNESCO, Muzeum knihy na zámku),
 • Slatiňany (zámek),
 • Chrudim (Muzeum loutek).

Tipy od majitele

Obec Budislav u Litomyšle, kde se chata nachází, patří mezi oblíbené lokality pro turisty, rybáře a sběrače hub a lesních plodů. Ve zdejších borových lesech se nachází mnoho skalních pískovcových útvarů, které jsou obzvlášť dětmi velmi oblíbené. Jsou lehce zdolatelné a většina z nich má svou pověst. Nedaleko chaty je každý den otevřena prodejna se smíšeným zbožím. V místním chotelu se lze občerstvit výbornou domácí kuchyní a je zde také možnost navštívit saunu, vypůjčit čtyřkolku nebo se projet na koni. K dispozici jsou také tenisové kurty. Přímo v Budislavi je také několik rybníků k rybaření a přehrada vhodná ke koupání. Významným turistickým místem je i nedaleká Litomyšl, která svým návštěvníkům nabízí nejen kulturní památky, ale i spoustu rekreačních, zábavných či sportovních možností vyžití. Jsou zde kina, koupaliště i sportovní zařízení.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Budislav

Koupání a vodní sporty v okolí Přehrada v místě (0,8 km), koupaliště v Dolním Újezdě (6 km), krytý bazén v Poličce (15 km).
Rybaření v okolí Rybaření na místním rybníce (0,2 km).
Cyklotrasy v okolí
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Borové (7 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty v Poříčí (3 km).
Posilovna v okolí Posilovna v Poličce (15 km).

Dotazy k pronájmu chaty Budislav 18× Položit dotaz

Vloženo: 26.1.2018

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je chata Budislav volná v době velikonočního volna (30. 3.- 2. 4.) a popř. kolik by ubytování stálo? Děkuji Kladivová

Vážená paní Kladivová,

děkujeme Vám za Váš dotaz k pronájmu chaty 0954 Budislav. Vámi poptávaný termín 30.3. - 2.4.2018 (3 noci) je předběžně volný. Cena činí 4.500,-Kč a poplatky na místě: rekreační poplatek 19,-Kč/osoba/den, vratná kauce 2000,-Kč a spotřeba el. energie.

V případě dalších dotazů nebo zájmu o rezervaci se na nás můžete obrátit e-mailem nebo prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

Vloženo: 16.1.2018

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda jde chatu pronajmout od čtvrtka 27.9.-30.9.2018 jsme 4 dospělí. Děkuji za odpověd přeji hezký den. Suchnová

Vážená paní Suchnová,

děkujeme Vám za Váš dotaz k pronájmu chaty 0954 Budislav. Vámi poptávaný termín 27.9. - 30.9.2018 (3 noci) je předběžně volný. Cena činí 4.500,-Kč + poplatky na místě: rekreační poplatek 19,-Kč/osoba/den, vratná kauce 2000,-Kč a spotřeba el. energie.

V případě dalších dotazů nebo zájmu o rezervaci nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin nebo e-maillem.

Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace