Chata Budislav

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 4 osoby
Les u objektu
Rybaření v okolí
Číslo chaty: 0206

Pronájem chaty Budislav - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 3-pokojová chata pro 4 osoby v chatové osadě. Obytná místnost: KRB. 2 ložnice. ZAHRADA: posezení, ohniště. KOUPÁNÍ v rybníce 0,3 km nebo na koupališti v Poličce 15 km. Dobré podmínky k CYKLOTURISTICE. TIP NA VÝLET: Litomyšl (zámek a muzeum hudebního skladatele Bedřicha Smetany). CENA od 5.789,-Kč/objekt/týden.

3-pokojová dřevěná chata (65 m2) pro 4 osoby v chatové osadě. Předsíň. Obývací místnost (20 m2) se sedacím a jídelním koutem, krbem a TV; vstup na terasu. Kuchyňka je vybavena el. 2-plotýnkovým vařičem, ledničkou a el. konvicí. Koupelna se sprchovým koutem a WC. V podkroví (prudké schody) se nachází dvoulůžková ložnice (10 m2) a pokojík (6,5 m2) s rozkládacím gaučem (140 cm) a matrací. Topení tuhými palivy. Sklep. Pozemek je oplocen hustým živým plotem – ohniště, venkovní posezení, houpačka.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky, utěrky s sebou. Povlečení možno pronajmout za poplatek 50,-Kč/výměna/lůžko.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek, Vratná kauce 2000,- Kč

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Budislav je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Budislav

Chatová osada na severním okraji Žďárských vrchů – v oblasti bohaté na lesy, vhodné pro turisticky nebo cykloturisticky zaměřenou dovolenou. Možnost koupání a rybaření v rybníce 300 m od chaty. Možnost objednání jízdy na koni, restaurace a nákupy v místě (0,5 km od chaty). Polička (15 km) – památník skladatele Bohuslava Martinů, barokní radnice, koupaliště, krytý bazén, tenis, minigolf. Litomyšl (14 km) – renesanční zámek, rodiště skladatele Bedřicha Smetany, krytý bazén, tenis. Svojanov (34 km) – hrad, koupaliště, tenis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Budislav

Cyklotrasy v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Budislav Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Budislav nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace