Chata Břestek

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 7 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0730

Chata na víkend


Pronájem chaty Břestek - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Zděná 3-pokojová chata pro 5 dospělých a 2 děti v chatové oblasti v lese asi 4 km pod hradem Buchlov. Obytná místnost s KRBEM. 2 ložnice. TERASA s krbem a posezením. KOUPÁNÍ ve vodní nádrži Smraďavka 7 km. TURISTIKA. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: Staré Město (archeologická naleziště). CENA od 8.267,-Kč/objekt/týden.

Zděná 3-pokojová chata (78 m2) pro 5 dospělých a 2 děti v chatové oblasti v lese asi 4 km pod hradem Buchlov. Schody k chatě. Předsíň. Obytná místnost (25 m2) je vybavena jídelním koutem, posezením u krbu, kamny, lůžkem, čb-TV a rádiem. V kuchyni (7 m2) (kuchyně není od obytné místnosti oddělena dveřmi) je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. V chatě pouze užitková voda. Koupelna se sprchovým koutem a WC - bojler 80 l. Příkré schody do podkroví, kde se nacházejí 2 ložnice: 1/ (14 m2) s lůžkem a rozkl. gaučem pro 1-2 osoby, 2/ (21 m2) je rozdělena příčkou na 2 části (v 1. části 2 menší postele vhodné pro děti, v 2. části 2 lůžka. Vstup na balkon. Topení: el. přímotopy nebo dřevem v kamnech. Nekuřácký objekt. Před chatou se nachází terasa s krbem a dřevěným zahradním nábytkem. Ve spodní části přírodního neoploceného pozemku (360m2) je k dispozici také ohniště. Parkování na odstavné ploše u cesty (30 m od chaty).

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Krb Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Břestek je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Břestek

Obec Břestek leží na úpatí vrchoviny Chřiby asi 10 km západně od Uherského Hradiště. Zvlněný terén Chřibů přecházející do rovinatého Dolnomoravského úvalu a nabízí ideální podmínky pro cykloturistiku i turistiku (hrad Buchlov 4 km). Koupání a rybaření ve vodní nádrži Smraďavka (7 km). Tenisové kurty, jízda na koni v Buchlovicích (5 km). Krytý bazén, posilovna v Uherském Hradišti (12 km). Golf v Ostrožské Nové Vsi (20 km). Vyhlídkové lety a seskoky padákem v aeroklubu Kunovice (15 km). Restaurace (0,5 km) a nákupy (2 km) v místě. Turistické cíle: Buchlovice (zámek), Buchlov (hrad), Velehrad (poutní místo), Uherské Hradiště (Baťův kanál), Staré Město (archeologická naleziště), Strážnice (skanzen Moravského Slovácka), Petrov (historická skupina vinných sklepů zvaná Plže), Luhačovice (lázeňská kolonáda, Jurkovičův dům, léčivé prameny Vincentka a Otovka), Zlín (Obuvnické muzeum, Baťův dům), Lešná (Zoologická zahrada), Hodonín (Zoologická zahrada, plavby lodí po řece Moravě), Kroměříž (zámek, zámecký park).

Lázně v okolí

Ostrožská Nová Ves (20 km): léčba pohybového aparátu.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Břestek

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Břestek Položit dotaz

Vloženo: 9.3.2008

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné využít chatu i na letošní velikonoční svátky- 23.3-24.3. 2008?
děkuji
Vážená paní Šabatová,
děkujeme za Vaši poptávku na ubytování v chatě 0730-Břestek. Termín, který jste uvedla je pouze na 1 noc. Naše agentura nabízí ubytování minimálně na 2 noci.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace