Chalupa Borovnice

3 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 10 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chalupy: 0637

Pronájem chalupy Borovnice - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Pěkně zařízená chalupa resp. zadní přístavba penzionu pro 10 osob v obci. Obytná místnost. 3 ložnice. TERASA s posezením. KOUPÁNÍ v Poličce (8 km). RYBAŘENÍ v místě (0,1 km). TIP NA VÝLET: Litomyšl (zámek – památka zapsaná na seznam UNESCO). LYŽOVÁNÍ: Nový Jimramov (6 km). CENA od 10.332,-Kč/objekt/týden.

Pěkně zařízená 4-pokojová chalupa resp. zadní přístavba penzionu (90 m2) pro 10 osob v obci. Vstup po schůdcích a přes terasu, v jejíž zadní části se nachází venkovní posezení. Obytná místnost (25 m2) je vybavena sedacím koutem, stolem a 5 židlemi, kuchyňským koutem a TV. V kuchyňském koutě je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, topinkovač a el. konvice. Koupelna se sprchou a WC. Příkré schody do podkroví, kde se nacházejí 3 ložnice: 1/ průchozí (11 m2) se 3 lůžky, 2/ (40 m2) se 4 lůžky a 3/ (12 m2) se 3 lůžky. Plynové topení. Nekuřácký objekt. Neoplocené parkování. V penzionu možno domluvit úschovu kol a přenosný gril. Na místě také možnost zařízení polopenze.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, topinkovač a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno pronajmout (50,-Kč/lůžko/výměna).

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Borovnice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Borovnice

Obec Borovnice leží v severovýchodní části Českomoravské vrchoviny asi 8 km jihozápadně od Poličky. Krajina Vysočiny nabízí spoustu možností pro vyznavače cykloturistiky, nenáročné turisty, houbaře a také pro ty, kteří si chtějí odpočinout od ruchu velkých měst a relaxovat. Koupaliště, krytý bazén, tenisové kurty, posilovna v Poličce (8 km). Jízda na koni v Javorku (4 km). Možnost rybaření v místě (0,1 km). Golf ve Svratce (22 km). Restaurace (0,05 km), nákupy (0,3 km). Turistické cíle: Svojanov (hrad), Pernštejn (hrad), historické město Polička (rodiště hudebního skladatele Bohuslava Martinů), Litomyšl (zámek - památka chráněna UNESCEM), Zvole (Westernové městečko Šiklův mlýn), Žďár nad Sázavou (poutní kostel sv. J. Nepomuckého na Zelené hoře u Žďáru nad Sázavou (památka chráněna UNESCEM), Muzeum Knihy), rozhledny Nyklovice a Karasín, turistické výšlapy ke skalnímu masívu Devět skal, na Žákovu horu apod.

Lyžování v okolí

Běžecké tratě v okolí. Sedliště (3 km): 1 vlek. Nový Jimramov (6 km): 1 vlek, délka sjezdovek: 0,4 km, večerní osvětlení, umělé zasněžování, lyžařská škola. Nové Město na Moravě (20 km): 3 vleky, délka sjezdovek: 0,5 km, umělé zasněžování, večerní osvětlení, snowboarding, snowthubing, u-rampa, 108 km běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Borovnice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chalupy Borovnice Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Borovnice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace