Chalupa Borovnice

4 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 14 osob
Oplocení zahrady
Internet v objektu - wifi
Číslo chalupy: 1935

Rodinná dovolená

Novinka 2019

Chata na víkend


Pronájem chalupy Borovnice - podrobný popis

Jednoduše zařízená chalupa (150 m2) se 3 samostatnými apartmány v prvním patře leží v areálu ekofarmy na malebné samotě u lesa a nabízí ubytování pro max. 14 osob. Apartmány se pronajímají vždy jako celek jedné skupině hostů.

V přízemí chalupy se z chodby vstupuje do společenské místnosti a na 2 samostatná WC. Společenská místnost je vybavena velkým jídelním prostorem, barovým pultem, výčepním zařízením, ledničkou, TV a rádiem; vstup na zahradu k zahradnímu nábytku.

Z chodby vede schodiště do prvního patra, kde se nachází všechny 3 apartmány. Apartmán č. 1: 3-pokojový apartmán disponuje kapacitou 6 osob. Vstup je do obytné kuchyňky, kde je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice, stůl, židle, TV a gauč. Zahrnovacími dveřmi je od obytné kuchyně oddělena koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Z obytné kuchyně vedou příkřejší schody do podkroví (snížené stropy), kde se nachází 2 samostatné 3-lůžkové ložnice. Apartmán č. 2: 2-pokojový apartmán s kapacitou 4 osob je vybaven následovně. Vstup je do obytné kuchyně, kde je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice, stůl, židle, TV a gauč. Z obytné kuchyně je dále přístupná koupelna (sprchový kout, umyvadlo, WC) a ložnice se 4 lůžky. Apartmán č. 3: 2-pokojový apartmán s kapacitou 4 osob je vybaven následovně. Vstup je do obytné kuchyně, kde je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice, stůl, židle, TV a gauč. Z obytné kuchyně je dále přístupná koupelna (sprchový kout, umyvadlo, WC) a ložnice se 4 lůžky a dětskou postýlkou. V chalupě je k dispozici připojení k internetu (WI-FI). Centrální topení na tuhá paliva (topí správce). Nekuřácký objekt.

Na oplocené zahradě (2200 m2) je hostům k dispozici kruhový nadzemní bazén (průměr 3,6 m, hloubka 0,9 m), trampolína (průměr 3,6 m), travnatá plocha se sítí (ideální pro míčové hry), zahradní nábytek, přenosný gril a ohniště. Pro děti je připraveno pískoviště a houpačka. Neoplocené parkování.

Na ekofarmě je chován skot, drůbež, kočka a pes. Z důvodu zabezpečení provozu ekofarmy se na zahradě chalupy či v přízemí chalupy (příležitostně využívaný správcovský byt) může pohybovat správce.

Domácí zvíře Ne
S bazénem Nadzemní kruhový bazén (průměr 3,6 m).
Oplocení zahrady Ano
Internet v objektu - wifi Ano
Trampolína na zahradě Trampolína (průměr 3,6 m).
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace (0,6 km) v místě.

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky jsou v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

Období Termín od Termín do Cena za objekt/týden
Podzim 2021 4.9.2021 18.12.2021 25 998 Kč

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 0,-Kč/osoba/noc. Vratná kauce 4000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Borovnice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže. Aktuálně jsou k dispozici podzimní prodloužené víkendy a víkendové pobyty v roce 2021.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty.

Chalupa  Borovnice je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 4 700,- Kč na noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Borovnice

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Borovnice

 • Obec Borovnice leží v malebné na lesy bohaté podkrkonošské oblasti cca. 9 km severovýchodně od Nové Paky a cca. 18 km jižně od Vrchlabí. Celé Podkrkonoší nabízí výborné podmínky k cykloturistice, vycházkám do přírody (turistice), ale i k výletům za historickými a přírodními památkami, kterých se v tomto kraji nachází nespočet. Koupání na koupalištích v Pecce (4 km) a v Dolní Kalné (9 km), v Aquacentru v Jičíně (26 km) nebo v aquaparku ve Špindlerově Mlýně (32 km). Tenisové kurty a jízda na koni v Pecce (4 km). Krytý bazén, tenisové kurty a posilovna v Nové Pace (9 km). Golf v Prosečném (16 km). Restaurace (0,6 km) v místě. Nákupy v místě (1 km), v Horce u Staré Paky (3 km) nebo v Nové Pace (9 km).

Turistické cíle:

 • Borovnice - replika větrného mlýnu
 • Vidochov - rozhledna Kozinec
 • Pecka - hrad
 • Nová Paka - Klenotnice - Muzeum drahých kamenů, Muzeum automobilů a motocyklů, Suchardův dům
 • Lomnice nad Popelkou - Tichánkova rozhledna, vyhlídková věž na skokanském můstku, Městské muzeum
 • Dvůr Králové nad Labem - Safaripark
 • Kuks - barokní špitál se sochami od M. B. Brauna
 • Lázně Bělohrad - lázeňský areál, památník K. V. Raise
 • Miletín - Muzeum českého amatérského divadla, Památník a naučná stezka z 10 zastaveními spisovatele Karla Jaromíra Erbena
 • Hořice - Sochařský park, rozhledna Hořický Chlum
 • Zvičina - známý turistický cíl Podkrkonoší s kostelem sv. Jana Nepomuckého
 • Hostinné - Františkánský klášter
 • Trutnov - Muzeum Podkrkonoší, rozhledna Šibeník
 • Jičín - Regionální muzeum ve zdejším zámku, letohrádek Valdštejnská lodžie, Valdická brána, rozhledna Milohlídka, Rumcajsova ševcovna
 • CHKO Český ráj - skalní města – Prachovské skály, Hruboskalsko atd., zříceniny hradů – Trosky, Valečov atd., zámky – Humprecht, Hrubý Rohozec, Hrubá Skála atd.
 • Vrchlabí - Krkonošské muzeum
 • Jilemnice - Krkonošské muzeum, Zvědavá ulička – unikátní soubor roubených chalup
 • Janské Lázně - lázeňský areál s lázeňskou kolonádou, Stezka korunami stromů, rozhledna Na Zlaté vyhlídce, rozhledna Na Černé hoře
 • Krkonoše - Sněžka, prameny Labe, Mumlavský vodopád, rozhledna Žalý, …
 • Bozkovské dolomitové jeskyně

Lyžování v okolí

 • Malý lyžařský vlek (250 m) jen 50 od chalupy. Provoz pouze za ideálních sněhových podmínek.
 • Nová Paka - Skiareál Máchovka (9 km): 2 vleky, délka sjezdovek 0,9 km, náročnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, večerní osvětlení, lyžařská škola.
 • Vrchlabí - Kněžický vrch (18 km) (550 - 710 m. n. m.): 2 lanovky, 2 vleky, délka sjezdovek: 6,7 km, náročnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, snowboarding, 50 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.
 • Herlíkovice (22 km) (540 - 1019 m. n. m.): 2 lanovky, 7 vleků, délka sjezdovek: 11,9 km, všechny stupně obtížnosti, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 28 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.
 • Špindlerův Mlýn - Svatý Petr (30 km) (715 - 1310 m. n. m.):  5 lanovek, 12 vleků, délka sjezdovek: 23,7 km, všechny stupně obtížnosti, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 91,5 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Lázně v okolí

 • Lázně Bělohrad (12 km): léčba nervových onemocnění, onemocnění pohybového ústrojí a stavů po popáleninách. 

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Borovnice

Lyžování v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na koupalištích v Pecce (4 km) a v Dolní Kalné (9 km), v Aquacentru v Jičíně (26 km) nebo v aquaparku ve Špindlerově Mlýně (32 km).
Rybaření v okolí Rybaření na rybníce v Pecce (3 km).
Cyklotrasy v okolí
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Pecce (4 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty v Pecce (4 km).
Golf v okolí Golf v Prosečném (16 km).
Posilovna v okolí Posilovna v Nové Pace (9 km).

Dotazy k pronájmu chalupy Borovnice Položit dotaz

 • Nenalezeny žádné dotazy k pronájmu chalupy Borovnice


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Borovnice Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace