Chata Bořetice

1 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 8 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0635

Pronájem chaty Bořetice - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 3-pokojová nástavba vinného sklípku pro 4-8 osob přímo v centru vinařské Svobodné spolkové republiky Kraví hora. Obytná kuchyně. Ložnice. KOUPÁNÍ v Němčičkách 3,5 km. Na místě možno domluvit POSEZENÍ S DEGUSTACÍ VÍNA VE VINNÉM SKLÍPKU. CYKLOTURISTIKA (síť vinařských cyklostezek). CENA od 11.809,-Kč/objekt/týden.

3-pokojová nástavba vinného sklípku (60 m2) pro 4-8 osob přímo v centru vinařské Svobodné spolkové republiky Kraví hora, pouze 50 m od sídla vlády a prezidenta. Vstupní místnost (18m2) je vybavena posezením, barem a mini Hi-Fi věží. Samostatné WC. V 1. patře se nachází obytná kuchyně (18 m2), kde je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice, jídelní kout, gauč a TV. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 80 l. V podkroví se pak nachází ložnice (25 m2) s 8 lůžky a s vestavěným podkrovíčkem (příkrý žebřík) se 2 matracemi. V objektu snížené stropy. Plynové topení. Nekuřácký objekt. Před sklípkem je k dispozici venkovní posezení a venkovní krb s udírnou. Neoplocené parkování. Ze vstupní místnosti je vchod do vinného sklípku. V něm je možno s majitelem objektu domluvit posezení a degustaci vína.

Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Bořetice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Bořetice

Vinařská obec Bořetice leží v mírně zvlněné krajině na úpatí Ždánického lesa obklopena četnými vinohrady. Bořetice byly vyhlášeny vesnicí roku 2006. Okolí Bořetic a vůbec celá Jižní Morava je ideální k cykloturistice (vinařská síť cyklostezek), pro seznámení s jihomoravskými tradicemi (krojované hody, lidové veselice) a samozřejmě pro seznámení s vinařskou kulturou s možností ochutnávek vína. Přímo v Bořeticích se nachází 260 vinných sklepů, které dohromady tvoří tzv. Svobodnou spolkovou republiku Kraví hora. Tato republika má svoji ústavu, prezidenta, vládu, vojsko, pasy a měnu (1 Kravihorec = 1 EUR). Koupaliště v Němčičkách (3,5 km). Tenisové kurty (0,1 km) a víceúčelové hřiště (0,6 km) v místě. Krytý bazén a posilovna v Hustopečích (12 km). Koupání, vodní sporty a rybaření také na Novomlýnských nádržích (18 km). Restaurace (0,1 km) a nákupy (1 km) v místě. Turistické cíle: rozhledna nedaleko Bořetic, CHKO Pálava (výšlapy na Dívčí hrady, Turold, Stolovou horu), Dolní Věstonice (archeologická expozice), Mikulov (zámek, kostel sv. Šebastiána na Svatém kopečku), Lednicko-Valtický areál (zámky Lednice a Valtice, krajinářský park, památka zapsána na seznam UNESCO), Hodonín (zoologická zahrada, lázeňský areál), Strážnice (Skanzen Moravského Slovácka), Petrov (zajímavá skupina vinných sklepů z 18. a 19. století zvaná Plže), Uherské hradiště (Baťův kanál), Staré Město (archeologická expozice), Buchlov (hrad), Brno.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Bořetice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Bořetice Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Bořetice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace