Chalupa Blansko

2 ložnice
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 8 osob
Oplocení zahrady
Stolní tenis v objektu
Číslo chalupy: 0706

Chata na samotě

Chata na víkend


Pronájem chalupy Blansko - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Vkusně zrekonstruovaná atraktivní 3-pokojová vesnická chalupa pro 4-8 osob na polosamotě u lesa a řeky Černé. Stylová obytná místnost: KACHLOVÁ KAMNA. 2 ložnice. Společenská místnost: STOLNÍ TENIS, ELEKTRONICKÉ ŠIPKY, KULEČNÍK, DĚTSKÉ HRY. UZAVŘENÝ DVŮR: venkovní posezení, gril. KOUPÁNÍ v Kaplici 3 km. CENA od 13.230,-Kč/objekt/týden.

Vkusně zrekonstruovaná atraktivní 3-pokojová vesnická chalupa (110 m2) pro 4-8 osob na polosamotě u lesa a řeky Černé. Chodba. Hala je propojená s obytnou místností (50 m2), která je vybavena sedací soupravou, jídelním a kuchyňským koutem, kachlovými kamny (s možností spaní pro 2 osoby), TV+SAT, Videem a DVD přehrávačem (DVD filmy pro děti i dospělé k dipsozici). V kuchyňském koutě je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, kávovar, toustovač a el. konvice. Koupelna s vanou, WC a pračkou – bojler 150 l. 2 ložnice: 1/ (20 m2) s dvojlůžkem, přistýlkou a rádiem, 2/ (20 m2) s dvojlůžkem, přistýlkou, kamny a TV+SAT. V podkroví chalupy (příkré schody) se nachází společenská místnost se sedací soupravou, stolním tenisem, elektronickými šipkami, kulečníkem, rotopedem, dětskými hrami a knihovnou. Na přírodním pozemku před chalupou je k dispozici venkovní posezení u ohniště s výhledem na řeku Černou a lesy. Za chalupou je pak nachází uzavřený dvůr (zahrada) (200 m2), na kterém je k dispozici venkovní posezení se slunečníkem, přenosný gril, houpačka a masivní dřevěné lehátko pro opalování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, kávovar, toustovač a el. konvice.
Povlečení Ano
Pračka Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Kaplici (3 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky jsou v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za dřevo (otop). Poplatek za domácí zvíře (350,-Kč/zvíře/týden).

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Blansko je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Blansko

Vesnička Blansko leží v Novohradských horách, cca 2 km východně od městečka Kaplice. Zdejší zvlněná krajina je vhodná k vycházkám do přírody, cykloturistice nebo k výletům za historickými pamětihodnostmi. Koupání na koupališti v Kaplici (3 km). Tenisové kurty v Kaplici (3 km). Rybaření na Soběnovské přehradě (3 km). Restaurace a nákupy (3 km) v Kaplici. Turistické cíle: Novohradské hory (přírodní rezervace Terezino údolí, Žofínský prales), Žumperk (pevnost), Trhové Sviny (Buškův Hamr – technická památka), Římov (poutní místo, loretánská kaple, křížová cesta), Dvorec u Borovan (Park exotických zvířat), Český Krumlov (historické městské jádro, zámek, památka UNESCO), Zlatá Koruna (klášter), Trocnov (rodiště Jana Žižky), České Budějovice (historický střed města, Černá věž), Holašovice (selská lidová architektura, památka UNESCO), Rožmberk nad Vltavou (hrad), Vyšší Brod (klášter, Čertova stěna), Kleť (nejvyšší vrchol CHKO Blanský les, lanovka, rozhledna, hvězdárna), přehrada Lipno, výlety do Rakouska.

Lyžování v okolí

Kozí pláň (14 km) (750 m. n. m.): 2 vleky, délka sjezdovek: 1,8 km, obtížnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, večerní osvětlení.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Blansko

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště v Kaplici (3 km)
Rybaření v okolí Rybaření na Soběnovské přehradě (3 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Kaplici (3 km)

Dotazy k pronájmu chalupy Blansko Položit dotaz

Vloženo: 27.2.2011

Dobrý den, měli bychom zájem o ubytování ve vaší chatě Blansko. Můžete mi poslat, kdy máte v červenci a v srpnu volné termíny?
Děkuji Dolejšková
Vážená paní Dolejšková,


děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu Blansko č. 0706.
Chalupa je předběžně volná v termínech od 13.8.2011.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o rezervaci pobytu jsme Vám k dispozici na bezplatné lince 800 101 127.

Vloženo: 8.2.2010

Dobrý den, měli bychom zájem o ubytování a to v termínu od 10.7.-17.7.2010 (celkem 7 dní-nevím v jakém rozmezí pronajímáte). Jednalo by se o 7-8 osob a 2 psy.
Děkuji Zárubová
Vážená paní Zárubová,
děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu Blansko č. 0706. Chalupa je předběžně volná.
Standardně je povolen pobyt jednoho zvířete. Poté, co budete vědět, o kterou z daných chat máte opravdu zájem, Vám ověříme možnost vzít s sebou dva psy. Poplatek za psa činí: 200,- Kč/zvíře/týden.
V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o rezervaci pobytu nás kontaktujte na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

Zobrazit všechny dotazy


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Blansko Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace