Chata Bílenec

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 4 osoby
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 9490

Pronájem chaty Bílenec - podrobný popis

2 pokojová vesnická chalupa (cca 50 m2) pro 4 osoby v malé klidné obci. Předsíňka. Obývací pokoj (20 m2) se sedacím a jídelním koutem, TV, kuchyňským koutem – sporák, lednička, mikrovlnná trouba,. Koupelna se sprchou a WC. Podkrovní ložnice se 4 lůžky je přístupná po žebříku. Vytápění: elektrické a tuhými palivy. Oplocený pozemek (1600 m2) Terasa se zahradním nábytkem, 2 lehátky, slunečník, gril, ohniště, badminton, šipky, zahradní domek. Zahradní jezírko – možnost koupání. Parkování na pozemku.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně plynový sporák (4 hořáky, trouba), mikrovlnná trouba, lednička
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky, utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16 -19 h. / 8 - 10 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

rekreační poplatek, kauce 2000,- Kč

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Bílenec je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Bílenec

Klidná obec 50 km východně od Karlových Varů v oblasti Rakovnické pahorkatiny bohaté na lesy a rybníky. Koupání v okolních rybnících 5 – 8 km, např. Jesenice, Kryry. Tip na výlet: zámek Krásný Dvůr s parkem (14 km), historické město Rabštejn pod Střelou, hrad Křivoklát a CHKO Křivoklátsko 40 km. Lázně Karlovy Vary – léčebné procedury, termální koupaliště, kulturní pořady. Jízda na koni 20 km. Nákupy, restaurace 2 km.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Bílenec

Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Bílenec Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Bílenec nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace