Chalupa Alenina Lhota

13 ložnic
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 36 osob
Lyžování v okolí
Internet v objektu - wifi
Číslo chalupy: 1923

Rodinná dovolená

Novinka 2019

Luxusní chata

Chata na víkend


Pronájem chalupy Alenina Lhota - podrobný popis

Stylová kvalitně zařízená 14-pokojová chalupa (cca. 400 m2) leží v malé obci Alenina Lhota v blízkosti golfového hřiště a rybníčku a nabízí luxusní ubytování pro max. 36 osob. Chodba. Společenská místnost je vybavena velkým jídelním prostorem, plně vybaveným kuchyňským koutem, TV a projektorem; vstup na terasu. V kuchyňském koutě jsou k dispozici 2 varné desky (8 varných jednotek), 2 el. trouby, 3 ledničky (z toho 2  s mrazícím boxem), myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, topinkovač, toustovač a 3 el. konvice. Na vyžádání bude připraveno výčepní zařízení. Ze společenské místnosti je vstup na 2 samostatné WC. V přízemí chalupy se dále nachází 4 samostatné ložnice: 1/ se 2 lůžky a TV, 2/ se 2 lůžky a TV, 3/ se 3 lůžky a TV a 4/ se 4 lůžky a TV. Ložnice č. 1 a č. 2 a ložnice č. 3 a č. 4 tvoří opticky apartmán, ve kterém se nachází rovněž vždy čajová kuchyňka (2-plotýnkový el. vařič, lednička, el. konvice), samostatné WC a koupelna se sprchovým koutem a 2 umyvadly. Z chodby vede schodiště do prvního patra chalupy, kde se nachází dalších 9 samostatných ložnic: 1/ se 3 lůžky, TV a koupelnou (sprchový kout, umyvadlo, WC), 2/ se 3 lůžky, TV a koupelnou (sprchový kout, umyvadlo, WC), 3/ se 3 lůžky, TV a koupelnou (sprchový kout, umyvadlo, WC), 4/ se 3 lůžky a TV, 5/ se 3 lůžky a TV, 6/ se 2 lůžky a TV, 7/ se 2 lůžky a TV, 8/ se 3 lůžky a TV a 9/ se 3 lůžky a TV. Ložnice č. 4 a č. 5, ložnice č. 6 a č. 7 a ložnice č. 8 a č. 9 tvoří opticky apartmán, ve kterém se nachází rovněž vždy čajová kuchyňka (2-plotýnkový el. vařič, lednička, el. konvice), samostatné WC a koupelna se sprchovým koutem a 2 umyvadly. V přízemí chalupy mohou hosté využít finskou saunu (sprchový kout) a pračku. V chalupě je zavedeno připojení k internetu (WI-FI). Podlahové vytápění. Nekuřácký objekt. Na částečně oploceném pozemku (500 m2) se nachází zapuštěný bazén (4 x 8 x 1,4 m) s odsuvným zastřešením, stolní tenis, trampolína (průměr 3 m), altán se zahradní kuchyňkou (el. konvice, lednička), venkovním posezením a zahradním krbem, plynový gril a pískoviště pro děti. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 700,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Zapuštěný bazén (4 x 8 x 1,4 m) s odsuvným zastřešením.
Internet v objektu - wifi Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Trampolína na zahradě Trampolína (průměr 3 m).
Sauna Finská sauna.
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen cca. 300 m.
Dobře vybavená kuchyně 2 varné desky (8 varných jednotek), 2 el. trouby, 3 ledničky (z toho 2 s mrazícím boxem), myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, topinkovač, toustovač a 3 el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
Pračka Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (100 m).

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 10000,-Kč. Spotřeba el. energie a dřeva dle skutečné spotřeby. Poplatek za psa (domácí zvíře) 700,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Alenina Lhota je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici  víkendové pobyty na podzim 2023. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v říjnu a v listopadu nebo přes prosincový advent. S předstihem si tak můžete objednat např. atraktivní podzimní prodloužený víkend v období podzimních prázdnin v říjnu (26.10. - 29.10.2023).

Chalupa  Alenina Lhota je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 15 400,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Alenina Lhota

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Alenina Lhota

 • Vesnička Alenina Lhota leží v malebné na rybníky a lesy bohaté jihočeské krajině cca. 21 km severozápadně od Tábora. Místo je ideálním výchozím bodem k výletům do okolí za hrady a zámky, k vycházkám do přírody i k cykloturistice (hustá síť značených cyklotras). Koupání na přírodním koupališti Pilský rybník (3 km) nebo na koupališti v Táboře (21 km). Lanový park, tenisové kurty, bikepark a discgolf na Monínci (4 km). Posilovna, tenisové kurty, squash a další sportovní aktivity (např. odpočinková zóna Komora – okruh pro cyklisty a inline bruslaře, beachvolejbalové hřiště, dětská hřiště, občerstvení) v Táboře (21 km). Jízda na koni v Cunkově (1 km). Golf v místě (0,1 km). Restaurace v místě (0,1 km). Nákupy v Jistebnici (5 km).

Turistické cíle:

 • Ounuz - stará poštovna ze Sněžky, Javorová skála - nejvyšší vrch Vlašimské pahorkatiny
 • Monínec - sportovně-rekreační areál
 • Sedlec-Prčice - Muzeum Rodu Vítkovců
 • Borotín - zřícenina hradu
 • Tábor - Husitské muzeum, Strašidelné podzemí – středověké katakomby, hrad Kotnov s vyhlídkovou věží
 • Tábor-Větrovy - zoologická zahrada, rozhledna Hýlačka
 • Chýnov - Chýnovská jeskyně, ateliér architekta Františka Bílka
 • Choustník - hrad
 • Kozí Hrádek - zřícenina hradu
 • Sezimovo Ústí - vila Dr. Eduarda Beneše
 • Obrataň - úzkorozchodná železnice Obrataň – Jindřichův Hradec – Nová Bystřice
 • Kámen - hrad
 • Pelhřimov - Muzeum rekordů a kuriozit, Muzeum strašidel, Síň Lipských
 • Červená Lhota - zámek
 • Třeboň - historické centrum, zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět, lázeňský areál, pivovar Regent
 • Bechyně - zámek, klášter, první elektrifikovaná železniční trať v republice Bechyně – Tábor, železobetonový most Bechyňská duha přes řeku Lužnici, PP Židova strouha
 • Stálec - Stádlecký řetězový most – technická památka
 • Milevsko - premonstrátský klášter
 • Vysoký Chlumec - Skanzen Středního Povltaví
 • Orlická přehrada - koupání, vodní sporty, plavba lodí
 • Zvíkov - hrad
 • Orlík nad Vltavou - zámek
 • Louňovice pod Blaníkem - výšlap na vrch Velký Blaník s rozhlednou, kde dle pověsti spí Blaničtí rytíři
 • Vlašim - zámek

Lyžování v okolí

 • Monínec (od 4 km) (490 - 724 m. n. m.): 1 lanovka, 3 vleky, délka sjezdovek 2 km, náročnost lehká až středně těžká, dětský ski park, umělé zasněžování, večerní osvětlení, 54 km běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Lázně v okolí

 • Bechyně (29 km): léčba pohybového ústrojí (slatinné koupele a zábaly, elektroléčba, masáže).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Alenina Lhota

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na přírodním koupališti Pilský rybník (3 km) nebo na koupališti v Táboře (21 km).
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Cunkově (1 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty na Monínci (4 km).
Golf v okolí Golf v místě (100 m).
Posilovna v okolí Posilovna v Táboře (21 km).

Dotazy k pronájmu chalupy Alenina Lhota Položit dotaz

 • K pronájmu chalupy Alenina Lhota nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace