
Chata 1175
V NABÍDCE V LÉTĚ. Zděná 3-pokojová chata pro 5 osob v zalesněné chatové osadě cca. 200 m od řeky Střely. Obytný pokoj s KRBEM. Kuchyňka. 2 ložnice. Koupelna. Neoplocený pozemek: PERGOLA s venkovním posezením a KRBEM. Přírodní KOUPALIŠTĚ v Korytech 4 km. CYKLOTURISTIKA. HOUBAŘENÍ. TIP NA VÝLET: zámek Manětín. CENA od 8.890,-Kč/objekt/týden.
Počet osob 5 | Počet ložnic 2
| Cena od 8890,- Kč za týden

Zděná 3-pokojová chata (60 m2) pro 5 osob v zalesněné chatové osadě cca. 200 m od řeky Střely. Chodba. V samotném přízemí se nachází pouze koupelna s rohovou vanou a pračkou – bojler 160 l a samostatné WC. V 1. patře (dostupné po vnitřním i venkovním schodišti) se pak nachází obytný pokoj (18 m2), který je vybaven sedacím a jídelním koutem, krbem, TV, DVD přehrávačem a Hi-Fi věží; vstup na balkon. V malé kuchyňce (7 m2) je k dispozici plynový sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice. V samotném podkroví chaty se pak nacházejí 2 ložnice: 1/ průchozí (12 m2) se 2 lůžky a 2/ (16 m2) se 3 lůžky a TV; vstup na balkon. Centrální topení na tuhá paliva. Nekuřácký objekt. V chatě se nacházejí příkré schody. Na neoploceném pozemku (400 m2) je k dispozici pergola s venkovním posezením a zahradním krbem. Možnost úschovy jízdních kol. Neoplocené parkování.
Vesnička Dolní Hradiště leží v mírně zvlněné krajině v malebném zalesněném údolí řeky Střely cca. 30 km severně od Plzně. Okolí je vhodné k procházkám do přírody, cykloturistice, houbaření, stejně tak k výletům za historickými pamětihodnostmi. Přírodní koupaliště v Korytech (4 km) nebo v Dobříči (6 km). Tenisové kurty v Plasech (10 km). Jízda na koni v Oboře (8 km). Veškeré další sportovní a kulturní aktivity (koupaliště, krytý bazén, squash, posilovna, nákupní centra, kina) v Plzni (35 km). Rybaření na řece Střele (0,2 km) v místě. Restaurace v Plasech (10 km), nákupy v Kopidle (4 km). Turistické cíle: Plasy (klášter), Kralovice (poutní místo Mariánský Týnec), Manětín (zámek), Chyše (zámek), Krásný Dvůr (zámek), Plzeň (Pivovarnické muzeum, Muzeum plzeňského podzemí, Zoologická zahrada), Kozel (zámek), Karlovy Vary (lázeňská promenáda, barokní kostel sv. Máří Magdalény, muzeum J. Bechera, sklárna Moser, vyhlídka Diana s lanovkou), Krakovec (zřícenina hradu), Křivoklát (hrad).
Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno zapůjčit na místě za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.
16.00-19.00 / 8.00-10.00.
Do níže umístěného formuláře můžete zadat libovolný dotaz k pronájmu chaty Dolní Hradiště. Před položením dotazu se prosím seznamte s popisem rekreačního objektu, rekreačními možnostmi, fotografiemi , ceníkem a obsazeností objektu. Vybrané dotazy jsou zveřejňovány v rubrice dotazy uživatelů. Obecné dotazy, které se netýkají konkrétního objektu můžete zadat v často kladených otázkách.
Telefonické objednávky
800 101 127
Chaty a chalupy k pronajmutí :: DDS TOUR s.r.o. :: tel: 542 215 662 :: e-mail