
Chata 1024
V NABÍDCE CELOROČNĚ. Pěkně zařízená 3-pokojová zděná chata pro 6 osob na kraji horské obce v pěkném prostředí nedaleko lesa. Obytná místnost s KRBEM, KRBOVÝMI KAMNY a kuchyňským koutem. 2 ložnice. ZAHRADA: BAZÉN (5,5 x 3,6 x 1,3 m), posezení, krb, … . KOUPALIŠTĚ v Lanškrouně 15 km. U chaty SÁŇKAŘSKÝ SVAH. LYŽOVÁNÍ od 4 km. CENA od 13.181,-Kč/objekt/týden.
Počet osob 6 | Počet ložnic 2
| Cena od 13181,- Kč za týden

Pěkně zařízená 3-pokojová zděná chata (75 m2) pro 6 osob na kraji horské obce v pěkném a tichém prostředí nedaleko lesa. Chodba. Obytná místnost (32 m2) je vybavena sedací soupravou, krbem, krbovými kamny, TV, DVD přehrávačem a rádiem; vstup na terasu s posezením. Součástí obytné místnosti je také opticky oddělený kuchyňský a jídelní kout. V kuchyňském koutě je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, toustovač a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 80 l. V podkroví se nacházejí 2 ložnice: 1/ průchozí otevřená (22 m2) s dvojlůžkem a lůžkem, vstup na malou terasu a 2/ (13 m2) s dvojlůžkem a lůžkem. Vytápění dřevem v krbových kamnech (krbu) + el. přímotopy. Nekuřácký objekt. Na částečně oplocené, krásně udržované zahradě (cca. 1000 m2) je k dispozici bazén (5,5 x 3,6 x 1,3 m), ruské kuželky, venkovní posezení, krb, gril, ohniště, udírna a zahradní sprcha. Možnost úschovy jízdních kol. Přes malý potůček, který tvoří hranici zahrady, vede malý most na v mírném svahu ležící louku. Zde bylo vytvořeno travnaté hřiště se sítí pro badminton, líný tenis a další míčové hry. Parkování za branou. V zimě parkování na vyhrazeném parkovišti u silnice cca. 700 m od chaty (majitel zajistí převoz zavazadel k chatě na skútru). V zimě je třeba mít ve výbavě sněhové řetězy. V zimě lze u chaty využít také sáňkařský svah (viz. rekreační možnosti).
Horská obec Valteřice leží v krásné lesnaté krajině Orlických hor cca. 15 km severovýchodně od Lanškrouna. Členitá krajina nabízí výborné podmínky k turistice a cykloturistice. V zimě si na své přijdou lyžaři. Místo je vhodné ale i k relaxaci a odpočinku. Koupaliště v Lanškrouně (15 km). Přírodní koupání, vodní sporty a rybaření na Pastvinské přehradě (25 km). Tenisové kurty a minigolf v Čenkovicích (7 km). Krytý bazén v Šumperku (30 km). Nákupy v Herolticích (2,5 km) nebo ve Výprachticích (4 km), restaurace ve Výprachticích (4 km). Turistické cíle: Suchý vrch (rozhledna), Bouda a Hanička (dělostřelecké tvrze), Letohrad (Muzeum řemesel), Králíky (poutní kostel Nanebevzetí P. Marie a klášter na Hoře Matky Boží), přehrada Pastviny, Zemská brána (naučná stezka podél Divoké Orlice), Kunvald (pamětní domek Jednoty bratrské, socha J. A. Komenského), Žamberk (rodný dům Prokopa Diviše), Litice (hrad), Potštejn (zřícenina hradu), Vamberk (Muzeum krajek), Doudleby nad Orlicí (zámek), Častolovice (zámek).
Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.
16.00-19.00 / 8.00-10.00.
V mimosezónách lze chatu Valteřice pronajmout také na víkend nebo prodloužený víkend. Cena za 2 noci 4100,-Kč, cena za 3 noci 5550,-Kč.
Do níže umístěného formuláře můžete zadat libovolný dotaz k pronájmu chaty Valteřice. Před položením dotazu se prosím seznamte s popisem rekreačního objektu, rekreačními možnostmi, fotografiemi a ceníkem. Vybrané dotazy jsou zveřejňovány v rubrice dotazy uživatelů. Obecné dotazy, které se netýkají konkrétního objektu můžete zadat v často kladených otázkách.
Telefonické objednávky
800 101 127
Chaty a chalupy k pronajmutí :: DDS TOUR s.r.o. :: tel: 542 215 662 :: e-mail